DENSORB aneb Kapilární efekt v praxi

DENSORB® aneb "da Vinciho efekt", na který si můžete SÁHNOUT!

Víte, že když ponoříte úzkou skleněnou trubici do vody, voda stoupne nahoru, i proti působení gravitace? Tomuto jevu se říká kapilární efekt, nebo, chcete-li, kapilární jev, který pozoroval již Leonardo da Vinci.

Přesně to samé se stane, když DENSORB® sorbent absorbuje uniklou kapalinu! DENSORB® sorbenty jsou založeny právě na tomto kapilárním jevu. Kapilární efekt popisuje souhru kohezní a adhezivní síly, tedy interakce povrchového napětí (molekulární síly v kapalině) a mezifázového napětí (molekulární síly mezi kapalinou a pevným povrchem).

DENSORB® sorbenty v sobě snoubí 3 jedinečné vlastnosti: ULTRA vysokou absorpční kapacitu, NEKOMPROMISNÍ absorpční schopnost a VÝJIMEČNOU odolnost vůči roztržení. Spojením těchto jedinečných vlastností v souladu s fyzikálními a mechanickými principy vzniká JEDINEČNÝ sorbent DENSORB® - kapilární efekt, na který si můžete SÁHNOUT!

Objednejte teď hned ONLINE


Příslib jedinečnosti na třetí

Také se cítíte zoufalí, když se musíte v jednom kuse vyhýbat olejovým skvrnám na podlaze? Podaří se vám občas převrhnout nádobu s kyselinou? Děsí vás pohled na ty hory úklidových hadrů, které jste na úklid uniklé látky použili a přesto po nich zůstala špína a nepořádek? Vždyť přes ty stohy už ani nedohlédnete na kolegu z vedlejšího pracoviště!

Co kdybyste dostali do rukou úklidový prostředek, který NEKOMPROMISNĚ zachytí každou kapalinu a po úniku nezůstane ani památka? Prostředek, ze kterého nekape, který se netřepí, nepráší… A díky kterému zase slyšíte břitký humor kolegy od vedle a máte hned příjemnější den!

Objednejte teď hned ONLINE

DENSORB® sorbenty jako příslib JEDINEČNOSTI, příslib KVALITY!

ULTRA vysoká sorpční kapacita

ULTRA vysoká sorpční kapacita

DENSORB® sorbenty rychle absorbují až 16x více kapaliny, než je jejich vlastní váha. Sorbenty DENSORB® fungují na principu kapilárního efektu, takže spolehlivě zachytí i ty nejhrozivější loužičky vyteklých kapalin. Pro plné využití kapacity sorbentu se Kapalina se rovnoměrně rozloží uvnitř sorbentu, takž je kapacita sorbentu plně využita do posledního milimetru.

Chytře snížíte spotřebu úklidového materiálu a zároveň ušetříte náklady na likvidaci již použitých prostředků.

NEKOMPROMISNÍ absorpční schopnost

NEKOMPROMISNÍ absorpční schopnost

Kapilární efekt stojí také za dokonalou absorpční schopností DENSORB® sorbentů. Díky silnému přilnavému účinku mezi povrchem vlákna a přiváděnou kapalinou sorbenty DENSORB® bezpečně a čistě absorbují veškerou uniklou kapalinu, kterou už nepustí!

Pracujte v čistotě i vy! Ze sorbentu neunikne ani kapka a vy budete v suchu a bezpečí.

VÝJIMEČNĚ odolný vůči roztržení

VÝJIMEČNÁ odolnost vůči roztržení

Vysoká odolnost vůči roztržení i v nasyceném stavu? Ano, i za tím stojí kapilární efekt! Sorbenty DENSORB® vám budou spolehlivě sloužit i v prostředí, kde se dveře netrhnou! Díky ochranným vrstvám z netřepivého vlákna můžete sorbenty DENSORB® bez obav použít jako ochranu podlahy nebo jako podložku pod pracovní stůl.

Neplýtvejte časem uklízením kdejaké uniklé kapky pětkrát denně! DENSORB® sorbenty vám jednoduše přináší dlouhou životnost a tím i čisté a bezpečné prostředí.


DENSORB sorbenty: Kapilární efekt v praxi


Váš sorbent na dosah ruky!