*Odhlásit odběr kdykoli
DENIOS newsletter

S námi budete vždy v obraze!

Zákazníci společnosti DENIOS vědí vždy více - obzvláště pokud odebírají náš newsletter! Zaregistrujte se zdarma k odběru a zůstaňte vždy v obraze. Co vše registrací získáte:

  • Odborné tipy a zajímavé informace k problematice skladování nebezpečných látek a bezpečnosti práce

  • Nové příručky, zajímavá fakta, uživatelská videa a užitečné tipy pro každodenní praxi

  • Vzrušující případové studie a příklady z praxe

  • Informace o zajímavých nabídkách a slevách

  • Informace o aktuálním dění ve společnosti DENIOS, například o plánovaných akcích, školeních či účasti na veletrzích

  • Informace o nových produktech a inovacích – s naším newsletterem budete o všem vědět jako první!

Rozšiřujte si pravidelně své obzory!

Vedle našich produktů bychom Vám rádi nabídli také ty nejužitečnější rady týkající se skladování nebezpečných látek, manipulace s nebezpečnými látkami a bezpečnosti práce. Pokud je člověk včas a správně informován, jsou tak efektivně minimalizována rizika plynoucí z každodenních činností. Náš newsletter Vám nejen poskytne vždy nejnovější informace o produktech, ale také Vám přinese spoustu zajímavých informací a odborných tipů použitelných při každodenní praxi. Můžete se těšit na vzrušující případové studie, informační příručky, uživatelská videa a mnoho dalšího. DENIOS newsletter Vás také informuje o aktuálních nabídkách, takže nic zajímavého nepropásnete!

Přihlášení k odběru DENIOS newsletteru je snadné: stačí zadat Vaši e-mailovou adresu do registračního formuláře a kliknout na tlačítko "Přihlásit se k odběru". Následně od nás obdržíte e-mail s žádostí o potvrzení Vaší registrace, kde kliknete na obsažený odkaz. Poté již od nás budete pravidelně dostávat DENIOS newsletter přímo do Vaší e-mailové schránky. Odběr DENIOS newsletteru můžete samozřejmě kdykoliv zase zrušit.

Podívejte se na malou ukázku, zde je pár příkladů DENIOS newsletterů: