E-procurement

E-procurement & řešení pro velké firmy

DENIOS je díky svým 15letým zkušenostem v e-businessu tím správným partnerem pro velké firmy. Jinak řečeno, e-procurement je pro nás standard a to ve 14 jazycích, s více než 200 aktivními elektronickými katalogy a 14.000 produkty. Nabízíme Vám, jako vývojář, výrobce a dodavatel, největší sortiment produktů pro bezpečné skladování nebezpečných látek a bezpečnost práce. A nejen to! Všechno jsme přizpůsobili Vašim individuálním požadavkům a platné legislativě příslušných zemí. Našim největším zákazníkům nabízíme rámcové smlouvy, garantované podmínky, zajištění revizí a díky exkluzivním podmínkám také výhody z nákupu.

Z čeho přesně můžete těžit právě Vy? Sjednejte si schůzku s našimi obchodníky a e-procurement specialisty a dozvíte se více.


Šetřete chytře!

Zejména u produktů s nízkou nákupní cenou (spotřební materiál, jako jsou například záchytné vany na malé nádoby), vznikají náklady na zpracování, které přesahují hodnotu produktu. Použitím digitálního katalogu ale můžete v níže uvedených oblastech dosáhnout úspory procesních nákladů až o 30 %:

Stanovení a schválení požadavku
Stanovení a schválení požadavku
Výběr dodavatele
Výběr dodavatele
Platba / dobropis
Platba / dobropis
Soulad s vaším procesním řetězcem / zajištění revize
Soulad s vaším procesním řetězcem / zajištění revize
Bezpečný proces objednání
Bezpečný proces objednání

E-procurement – firma firmě

Elektronické zadávání zakázek má své místo v elektronickém podnikání již dlouho - této služby aktivně využívá mnoho velkých a středních B2B společností. Digitální a individuální katalog dodavatelů se importuje do ERP systému (plánování podnikových zdrojů) zákazníka, což usnadňuje a zrychluje procesy od objednání až po dodání. To značně zjednoduší zpracování objednávek, sníží administrativní úsilí a s tím spojené náklady. Výhodou pro naše zákazníky je především úspora času i peněz, profit z garantovaných podmínek, kontrola rozpočtu a produktu a co možná největší transparentnost vztahů s dodavateli. Výhodou pro životní prostředí je menší spotřeba papíru.


SAP Ariba doporučuje nákup u DENIOSu

Jako odborníci na e-business se již řadu let pohybujeme na digitálním trhu SAP Ariba Network, na kterém se prezentují obchodní partneři ze 190 zemí a uzavírají obchody v hodnotě 3 bilionů amerických dolarů. DENIOS, jako první a jediná společnost ze sektoru technologií pro ochranu životního prostředí, je zde doporučován jako referenční dodavatel.

Zjistěte, co všechno umíme. Nebojte se nás oslovit, v oblasti ochrany životního prostředí a bezpečnosti práce jsme pro Vás tím pravým partnerem!

Přečíst (anglicky)


Naši partneři


Výhody pro Vás

  • největší sortiment produktů pro skladování a manipulaci s nebezpečnými látkami a bezpečnost práce přímo od výrobce

  • více než 15 let zkušeností v elektronickém podnikání a více než 180 katalogů v nejrůznějších formátech

  • k dispozici ve 14 různých jazycích

  • více než 14.000 produktů, vč. obrázků, popisků a technických údajů

  • informace o platné legislativě vztahující se na použití našich produktů – ke stažení ve formátu PDF

  • přímé odkazy na vhodné příslušenství a další varianty produktů

  • individuálně odsouhlasený sortiment

  • standardny jako BMEcat, eCl@ss, UNSPSC

  • EDI rozhraní pro rychlou výměnu dokumentů

  • OCI rozhraní pro integraci DENIOS online shopu do Vašeho ERP systému


Náš katalog k dispozici ve 14 jazycích

němčina
švédština
angličtina
španělština
francouzština
čeština
polština
dánština
italština
portugalština
nizozemština
norština
slovenština
finština

Rádi Vám poradíme!

Náš mezinárodní tým zkušených odborníků je připraven zodpovědět všechny vaše dotazy týkající se výhod z nakupování a e-procurementu. Je pro nás obzvláště důležité, nabídnout Vám takové řešení, ze kterého budete hlavně profitovat!

Požádat o nabídku