Záchytné vany se záchytným objemem 5 až 30 l

Záchytné vany classic-line z lakované oceli a záchytné vany pro-line se záchytným objemem 5 až 30 litrů s plastovými nožičkami pro skladování malých nádob

Záchytné vany se záchytným objemem 5 až 30 l

Pro uskladnění malých nádob v menším množství Vám můžeme doporučit naše záchytné vany classic-line z lakované oceli nebo záchytné vany pro-line z nerezu. Jedná se o kompaktní úkapové vany na malé nádoby, které jsou k dodání v 6 různých velikostech se záchytným objemem od 5 l do 30 l. Díky promyšlenému designu je lze postavit přímo na pracovní stoly či dílenské ponky. Tyto záchytné vany jsou vybaveny plastovými nožičkami, které jsou šetrné k podlaze a tvoří světlou výšku vany 20 mm. Jsou k dodání ve verzi bez roštu pro přímé umístění malých nádob uvnitř vany nebo ve verzi s roštem z děrovaného nerezového (typ pro-line) nebo pozinkovaného (typ classic-line) plechu.

Ocelové záchytné vany classic-line jsou práškově lakované a jsou schváleny pro skladování hořlavin (H224 - 226) a vodu ohrožujících látek všech tříd. Záchytné vany pro-line jsou vyrobeny z nerezu, jsou odolné vůči korozi a vedle skladování hořlavin a vodu ohrožujících látek na nich lze také skladovat agresivní chemikálie.

Celkovou nabídku záchytných van classic-line a pro-line se záchytným objemem 5 až 30 litrů naleznete na našem e-shopu.