Záchytná vana PolySafe Euro

Plastová záchytná vana PolySafe Euro na 21 způsobů

Plastová záchytná vana PolySafe Euro pro 200l sudy - varianta s nožičkami, ližinami, na kolečkách i jako podlahová vana

Tak jako všechny záchytné vany z plastu, tak i záchytná vana typu PolySafe Euro je ideálním řešením pro bezpečné skladování agresivních látek, jako jsou například oleje, kyseliny či louhy. Polyetylen, ze kterého je tento typ záchytné vany vyráběn, je vysoce odolný vůči nárazu i velkým teplotním výkyvům.

Záchytná vana PolySafe Euro je vyráběna v několika různých variantách, přičemž základ tvoří záchytná vana se záchytným objemem 200 litrů nebo 60 litrů, ze kterých se dále odvíjejí další varianty provedení.

Záchytná vana pro 200l sudy

Záchytné vany se záchytným objemem 200 litrů tvoří základ pro verze s nožičkami, ližinami, kolečky nebo je lze použít jako podlahové záchytné vany. Jsou určeny pro skladování 200litrových sudů. Každá varianta lze vybavit buď plastovým nebo zinkovaným roštem, přičemž tento typ záchytné vany s roštem je vhodný pro 2 sudy à 200 l. Záchytnou vanu lze použít i bez roštu, čímž je její skladovací kapacita snížena na 1 sud à 200 l.

Záchytná vana pro 60l sudy

Záchytná vana PolySafe Euro se záchytným objemem 60 litrů je k dodání ve verzi s nožičkami, kolečky nebo též jako podlahová záchytná vana. Tyto záchytné vany jsou určeny pro skladování 60litrových sudů či malých nádob. I zde lze každá varianta vybavit plastovým či zinkovaným roštem pro skladování 2 sudů à 60 l, varianta bez roštu je pak určena pro uskladnění 1 sudu à 60 l.

Všechny záchytné vany typu PolySafe Euro naleznete na našem e-shopu.