Tepelně izolační boxy

Optimální řešení k tepelnému zpracování i minimálního množství skladovaných médií.

Tepelný box

Chcete mít teplotu skladovaných látek a materiálu vždy pod kontrolou? Pak jistě stojí za povšimnutí tepelná technika od DENIOSu! DENIOS nabízí spolehlivé řešení pro důkladné, efektivní a přesné temperování látek a materiálu v podobě tepelně izolačních komor a boxů.

Některé výrobní procesy vyžadují zpracovávání látek při určité teplotě. Tepelné boxy DENIOS mají širokou škálu využití. Tyto temperované boxy naleznou skvělé uplatnění v chemickém, farmaceutickém, gumárenském, kosmetickém, ale i v potravinářském průmyslu a dalších odvětvích.

Tepelné boxy DENIOS pro zahřívání a tavení do 200 °C jsou vhodné k temperovanému skladování malých nádob, až 8 sudů po 200 litrech nebo pro 2 IBC kontejnery. Potřebujete-li pro svá média větší skladovací kapacitu, nabízí DENIOS řešení v podobě tepelných komor.

Tepelný box od DENIOSu má robustní ocelovou rámovou konstrukci a je vyráběn v lakovaném nebo zinkovaném provedení. Regulace teploty je u těchto tepelných boxů řešena analogově či digitálně. Tepelné boxy DENIOS jsou vytápěny sycenou párou, elektrickou energií nebo horkou vodou – vybraný druh vytápění vždy záleží na potřebách zákazníka.

Výhody těchto temperovaných skladů od DENIOSu jsou jistě zjevné. Naše tepelné boxy lze umístit uvnitř budov i venku. Nejen, že spolehlivě udržují potřebnou vnitřní teplotu, ale také šetří efektivně energii a díky vysoké těsnosti snižují provozní náklady. Tepelný box DENIOS je k dostání též ve verzi vhodné pro uskladnění hořlavých látek. Tepelně izolační boxy DENIOS jsou vybaveny záchytnou vanou k bezpečnému skladování nebezpečných látek.

Profitujte z našich více než 25letých zkušeností v oblasti tepelné techniky! Spolu nalezneme nejvhodnější řešení na míru dle veškerých vašich potřeb.

Kontaktujte nás ještě dnes!