Teď konečně bude po mém!

Nemůžete stále najít řešení pro bezpečné a předpisové skladování nebezpečných látek podle vašich představ a bez kompromisů?

Venkovní sklad od DENIOSu

Dnešní doba dává celkem úspěšně na frak individualismu. Sériová výroba chrlí identické výrobky jako na běžícím pásu a ty nemusí zcela vyhovovat našim potřebám. Dobrým příkladem je jistě výroba konfekce. Potřebujete například nové kalhoty, ale žádné vám z nějakého důvodu tak úplně nesedí. Pokud nemáte šikovnou tetičku, která si rozumí se šicím strojem, nezbývá vám nic jiného, než navštívit nějakou šikovnou švadlenu.

S výrobou skladovacích kontejnerů je to podobné. Pokud potřebujete atypicky řešený skladovací kontejner, aniž byste museli ustupovat od svých požadavků a potřeb, zavolejte do DENIOSu!

Skladovací kontejner a individuální přístup

Pořídit si skladový kontejner není sice jako zkrátit kalhoty, ale přesto jistě oceníte, bude-li tento sklad odpovídat co nejpřesněji vašim požadavkům. Díky našim dlouholetým zkušenostem vám můžeme vyjít vstříc a navrhnout vám to nejlepší řešení, jak z hlediska vašich potřeb, tak z hlediska legislativy a bezpečnosti.

Dokážeme vyrobit skladovací kontejner „na míru“ pro předpisové a efektivní skladování nebezpečných látek a hořlavin. Potřebujete-li skladovat nebezpečné látky citlivé na teplotu, máme řešení i pro vás! Navrhneme vám zařízení vhodné pro zahřívání látek až do 150 °C, chlazení do -25 °C nebo mrazuvzdorné skladování.

S DENIOSem se nemusíte bát, že váš vybraný kontejnerový sklad bude příliš velký nebo naopak příliš malý, že bude mít dveře na špatné straně, nevhodné vnitřní uspořádání či vybavení apod.

Neváhejte a zavolejte nám ještě dnes! Společně můžeme najít to nejlepší řešení i pro vás!