Systémový skladovací kontejner

Systémový kontejner s přirozeným větráním pro skladování IBC nádrží a sudů

Systémové kontejnery na nebezpečné látky

Skladovací kontejnery DENIOS Vám nabízí bezpečné a předpisové skladování nebezpečných látek. V naší nabídce naleznete různé druhy skladových kontejnerů, od regálových skladovacích kontejnerů na IBC a sudy přes pochůzné skladové kontejnery pro menší nádoby a sudy až po skladovací kontejnery s požární odolností. Většina našich kontejnerů lze uzpůsobit dle individuálních potřeb našich zákazníků, což je jejich velkou výhodou.

Systémový kontejner

Stejně jako všechny skladovací kontejnery od DENIOSu, lze i systémové kontejnery umístit ve venkovních prostorách, mají integrovanou záchytnou vanu a je na ně poskytována záruka 5 let. Systémové kontejnery od DENIOSu patří mezi regálové skladovací kontejnery a najdou své uplatnění při skladování sudů nebo IBC nádrží. Díky přirozenému větrání v nich lze bezpečně skladovat též hořlaviny.

Systémové kontejnery lze individuálně přizpůsobit podle přání zákazníka, a to jak z hlediska vnitřního uspořádání a různých variant dveří (křídlové, posuvné, roletové), tak z hlediska barvy a rozměrů. Pro skladování látek citlivých na změnu teploty lze systémový kontejner tepelně izolovat.

Přehled všech základních typů systémových kontejnerů DENIOS naleznete na našem eshopu.