Sudové zdvižky s akumulátorovým pohonem

Novinka roku 2017, sudová zdvižka Secu od DENIOSu, nabízí více bezpečnosti a pohodlí při manipulaci s Vašimi sudy

Sestavte si sudovou zdvižku typu Secu přesně podle Vašich představ!

Pod označením „Secu“ přichází DENIOS s novou produktovou řadou zdvižek k bezpečné a efektivní manipulaci se sudy. Nové manipulátory se sudy typu Secu jsou dalším důležitým krokem vpřed při zvyšování bezpečnosti práce.

Precizní zvedání a spouštění

Zdvižky od DENIOSu přesvědčí v praxi především svou jednoduchou manipulací se sudy bez větší námahy. Nové zdvižky Secu jdou ještě o krok dál – nabízí zvedání a spouštění sudu pomocí výkonného Li-Ion akumulátoru pouze prostřednictvím tlačítka na flexibilním ovladači. Nabíječka k akumulátoru je samozřejmě součástí dodávky. Výška zdvihu až 1430 mm zajišťuje snadné zvedání a spouštění bez vynaložení většího úsilí uživatelem. V kombinaci s různými variantami podvozku nabízí DENIOS zdvižky typu Secu mnohostranné využití.

Manipulace se všemi typy sudů

DENIOS vyrábí manipulátory pro sudy typu Secu se třemi různými typy podvozku. Úzký podvozek je určen pro zasunutí do europalet či pod záchytnou vanu s nožičkami. Pomocí širokého podvozku lze jednoduše „objíždět“ europaletu či záchytnou vanu bez nožiček z vnějších stran. Nastavitelný podvozek umožňuje najíždění k záchytným vanám nebo paletám přes roh, případně nadjíždění nad paletu. Kromě různých variant podvozku jsou k dispozici i různé varianty úchytných zařízení vhodných pro různé sudy, jako je sudový upínač, sudové kleště či obraceč sudů.

Všechny varianty klasických zdvižek typu Secu Drive naleznete v naší nabídce též ve variantách přizpůsobených pro oblasti se zvýšeným nebezpečím výbuchu, a to pod produktovým označením „Secu Ex“.