Sudová zdvižka Secu Ex

Sudová zdvižka Secu Ex od DENIOSu pro skladování a manipulaci se sudy v Ex zónách

Sudová zdvižka Secu Ex

Se sudovou zdvižkou Secu Ex můžete bezpečně a efektivně manipulovat s Vašimi sudy i v oblastech se zvýšeným nebezpečím výbuchu. Používáním sudových zdvižek si nejen maximálně zjednodušíte manipulaci s Vašimi sudy z hlediska námahy, ale manipulace se sudy bude zároveň mnohem bezpečnější. Sudové zdvižky Secu Ex umožňují zvedání a spouštění sudu bez vynaložení většího úsilí uživatelem.

S různými variantami podvozku a různými druhy upínacích zařízení pro uchycení sudu umožňují DENIOS zdvižky typu Secu Ex mnohostranné využití.

Sestavte si zdvižku podle Vašich představ

Zdvižka Secu Ex od DENIOSu se vyrábí se třemi různými variantami podvozku. Úzký podvozek je určen pro zasunutí do europalet či pod záchytnou vanu s nožičkami. Pomocí širokého podvozku lze jednoduše „objíždět“ europaletu či záchytnou vanu bez nožiček z vnějších stran. Nastavitelný podvozek umožňuje najíždění k záchytným vanám nebo paletám přes roh, případně nadjíždění nad paletu.

Upínací zařízení pro uchycení sudů vybírejte podle druhu sudů, se kterými budete pomocí zdvižky manipulovat. Sudová zdvižka s upínačem je vhodná pro 200l ocelové sudy s lemem, uchycení pomocí sudových kleští se hodí pro 200l / 220l ocelové a plastové sudy a sudová zdvižka s obracečem sudů nalezne své nejlepší uplatnění při manipulaci s 60l až 220l plastovými či ocelovými sudy.

Všechny varianty sudové zdvižky Secu Ex naleznete na našem eshopu.