Protipožární skříň na nebezpečné látky Select

Protipožární skříně k zajištění bezpečného skladování nebezpečných chemických látek jako jsou hořlaviny H224 - H226

Protipožární skříň Select

Společnost DENIOS, zavedený výrobce protipožárních skříní a dalších produktů k zajištění bezpečnosti práce, vhodného vybavení provozů a správné manipulace a skladování nebezpečných látek, přichází na trh s novinkou v oblasti zajištění bezpečnosti pracovních prostor v podobě protipožární skříně Select.

Protipožární skříně Select na nebezpečné látky od firmy DENIOS nabízí nejvyšší třídu požární odolnosti až 90 minut v souladu s normou ČSN EN 14470-1. Tyto protipožární skříně jsou vhodné pro neomezené skladování nebezpečných látek jako jsou hořlavé kapaliny označované H224 až H226.

Žáruvzdorná skříň Select je dodávána ve třech velikostech (šířka 600 mm, 900 mm nebo 1200mm), ve více provedeních (počet výsuvných van, vložných polic, podlahové vany) a se dveřmi v jedné ze sedmi volitelných barev (enciánově modrá, žlutá, světle šedá, bílá, zelená, stříbrná, červená), přičemž korpus skříně je antracitový.

V nabídce společnosti DENIOS jsou k dispozici protipožární skříně Select v provedení se standardními křídlovými dveřmi, nebo s křídlovými dveřmi za použití techniky One-Touch. Řešení One-Touch nabízí mimo jiné výhodu ve snadnějším otevírání dveří, automatickém uzavírání dveří po 60 vteřinách s akusticko-optickým varovným signálem 5 vteřin před jejich uzavřením atd.

Díky integrovanému podjízdnému podstavci je s protipožární skříní na nebezpečné látky Select od firmy DENIOS snadná manipulace. Protipožární skříně Select jsou vybaveny bezpečnostním zámkem s kontrolkou ukazující stav uzavření.

V rámci zajištění bezpečného skladování nebezpečných látek v pracovních prostorách vašich provozů jsou skříně DENIOS tou nejlepší volbou.

Více informací k žáruvzdorné skříni Select naleznete na našem eshopu.