Přístřešky na popelnice

Přemýšlíte, co udělat s nevzhlednými popelnicemi a zároveň Vám vadí zápach, který se od nich šíří všemi směry? Umístěte je pod přístřešek na popelnice od DENIOSu!

Přístřešky na popelnice od DENIOSu

Pomocí přístřešku na popelnice jednoznačně vyčleníte prostor, který je pro popelnice určen a výrazně omezíte zápach. Popelnice navíc budou chráněny před nepříznivými vlivy počasí a vandalismem. Díky přístřešku na popelnice již nebudete muset uklízet povalené a vysypané popelnice.

Přístřešky na popelnice Vario od DENIOSu jsou vhodné pro popelnice s objemem od 80 l do 360 l. Jsou vybaveny kličkou se zámkem pro zabránění neoprávněnému přístupu k popelnicím. Velmi praktické je i mírné zkosení střechy přístřešku na popelnice, které odvádí dešťovou vodu. Jemný dekor na dveřích přístřešku na popelnice se postará také o dostatečné odvětrávání. Jednotlivé přístřešky na popelnice Vario mohou být libovolně rozšiřovány pomocí nástavbových modulů.

Přístřešky na popelnice Vario vynikají svou stabilitou a dlouhou životností. Jsou dodávány v rozloženém stavu s návodem k jednoduché montáži.

Přístřešky na popelnice Vario naleznete na našem eshopu.