Podlahová plošina BK z plastu

Podlahová plošina BK z polyethylenu k zabezpečení větších ploch před únikem nebezpečných látek jako jsou kyseliny, louhy, oleje, atd.

Podlahové záchytné systémy BK

Firma DENIOS přichází na trh s novou modelovou řadou podlahových plošin z plastu k ochraně větších ploch před nežádoucím únikem nebezpečných kapalin do prostoru. I malé množství uniklých nebezpečných kapalin a látek by mohlo přinést vysoké finanční náklady za sanaci půdy.

Plastové podlahové plošiny BK jsou odolné vůči kyselinám, louhům, olejům a dalším nebezpečným látkám. Jsou vyrobeny z ekologického polyethylenu (PE) a mají vysokou chemickou odolnost.

Konstrukční výška plastové podlahové plošiny BK je pouze 150 mm a dvouplášťové podlahové vany ve 4 délkách a 2 šířkách umožňují kombinování jednotlivých rozměrů přímo na míru vašim prostorám.

Pro snadnější dostupnost podlahových plošin BK od firmy DENIOS a k zajištění bezpečného skladování nebezpečných látek lze využít nabídky speciálních nájezdových ploch. Plastové podlahové plošiny BK vám dodáme s pozinkovaným nebo plastovým roštem dle vaší volby.

Díky plastovým podlahovým plošinám BK a dalšímu vybavení od firmy DENIOS se jednotlivé plochy či místnosti promění ve špičkově vybavený sklad splňující legislativní požadavky pro zajištění bezpečného skladování nebezpečných látek.

Kompletní nabídku podlahových záchytných van naleznete na našem eshopu.