Pochůzný skladovací kontejner MC-Vario

Pochůzný mobilní sklad na kapaliny MC-Vario pro skladování nebezpečných látek

Skladovací kontejner MC Vario

Skladovací kontejner MC-Vario s přirozeným větráním je schválen pro skladování všech tříd vodu ohrožujících látek a všech tříd hořlavin a jeho moderní design perfektně zapadne do okolního prostředí. Při skladování hořlavin je nutné při umístění kontejneru zohlednit předepsané odstupové vzdálenosti od okolních objektů.

Pochůzný sklad MC-Vario umožňuje optimální skladování hořlavých látek a splňuje veškeré legislativní požadavky pro přirozenou výměnu vzduchu. Vychází z dlouho osvědčeného konceptu skladů typu MC Vario, který umožňuje zohlednit téměř všechny individuální požadavky zákazníka a díky němuž je možné „ušít Váš sklad takřka na míru".

Základem pro vývoj kontejneru MC-Vario byly požadavky a následná optimální řešení pro skladování hořlavých látek, a to jak v malých tak i velkých nádobách. Je možné vybírat ze 6 různých velikostí skladovací plochy, tedy od 5 m2 až do 19 m2. Na přání lze vyrobit tento skladovací kontejner s tepelnou izolací z minerální vaty a topením k optimálnímu temperování skladovaných látek, vnitřním osvětlením a také regálovým systémem. Výhodou skladu tohoto typu je možnost volby počtu a typu dveří (jednokřídlé, dvoukřídlé) a jejich následné rozmístění, které Vám nabízí vytvoření individuálního řešení pro maximální a efektivní využití skladu nebezpečných látek. Dveře mohou být zabudovány téměř kdekoliv v rastru po 500 mm.

K dokonalé ochraně proti povětrnostním vlivům jsou k dispozici varianty v zinkovaném nebo lakovaném provedení a k zabránění tvoření kapek a absorbování vlhkosti na vnitřních stěnách kontejneru je možné na přání aplikovat speciální antikondenzační nátěr.

Různé varianty mobilních skladů na nebezpečné látky MC-Vario naleznete na našem shopu.