Paletové regály na nebezpečné látky

Paletové regály na nebezpečné látky od DENIOSu se záchytnou vanou pro bezpečné skladování nebezpečných látek

Paletový regál se záchytnou vanou pro bezpečné skladování nebezpečných látek

Paletové regály na nebezpečné látky DENIOS představují skvělé řešení pro skladování sudů nebo IBC nádrží na paletách, případně roštech. DENIOS paletové regály jsou využitelné v malých i velkých skladových prostorech, protože jejich konstrukce umožňuje optimální využití každého skladového prostoru.

Jednotlivé regálové komponenty jsou vyrobeny v souladu s platnými normami a bezpečnostními předpisy. Regálové stojiny paletových regálů DENIOS jsou pozinkované a traverzy, výškově nastavitelné v rastru po 50 mm, jsou práškově lakované. Paletové regály DENIOS jsou vyráběny ve 3 různých šířkách regálového pole, a to 1800 mm, 2700 mm a 3300 mm, a mají různou nosnost.

DENIOS paletové regály na nebezpečné látky jsou dodávány včetně nepropustné záchytné vany z plastu nebo z oceli. Pro výběr materiálu záchytné vany je důležité znát druh nebezpečné látky, která by měla být na paletových regálech uskladněna. Ocelová záchytná vana je určena pro skladování hořlavin (H224-226) a vodu ohrožujících látek všech tříd. Pro skladování vodu ohrožujících látek lze též použít plastovou záchytnou vanu, která však už není vhodná pro skladování hořlavin a nalezne své využití především při skladování agresivních chemikálií, jako jsou např. kyseliny a louhy.

Paletové regály na nebezpečné látky dodáváme rozložené, včetně návodu k montáži. Regálová pole se standardně skládají ze 2 nebo 3 skladovacích úrovní, přičemž lze jako příslušenství přiobjednat roštové zinkované police pro přímé postavení jednotlivých sudů či IBC bez nutnosti použití palety.

Výhody DENIOS paletových regálů na nebezpečné látky:

  • efektivní využití prostoru,
  • vysoká stabilita a bezpečnost,
  • odolná záchytná vana,
  • předpisové skladování nebezpečných látek,
  • snadná obsluha,
  • rychlá a jednoduchá montáž.

Celkový přehled našich paletových regálů na nebezpečné látky naleznete na našem e-shopu!