OTAL nožní čerpadlo

OTAL nožní pumpy: bezpečné stáčení s volnýma rukama

OTAL ruční a nožní čerpadla

Kromě klasických elektrických a manuálních čerpadel na nebezpečné látky zahrnuje DENIOS nabídka i nožní čerpadla OTAL z různých materiálů při různém dopravním množství. Jako největší výhodu nožních čerpadel lze považovat jejich ovladatelnost nohou, takže máte při práci s čerpadlem volné obě ruce pro bezpečné stáčení kapalin.

V našem sortimentu naleznete nožní čerpadla z nerezu, PVDF a PP. Nožní čerpadlo z nerezu je vhodné pro nesnadno hořlavé kapaliny třídy nebezpečnosti A III. Nožní čerpadla z PVDF jsou ideální pro čerpání téměř všech kyselin a louhů kromě silně oxidujících druhů. Tento typ čerpadel je také odolný vůči chlorovému bělidlu. Nožní čerpadlo z PP se hodí pro čerpání slabých kyselin, louhů a čističů a je fyziologicky nezávadné, tudíž je vhodné pro použití v potravinářství.

Nožní čerpadla OTAL nabízí ponornou hloubku 700 nebo 900 mm. Univerzální třídílná zátka dodávaná spolu s čerpadlem umožňuje vzduchotěsné propojení samotného čerpadla a nádoby, ze které je třeba kapalinu čerpat. Zátka je vhodná pro nádoby s otvorem o průměru 30 až 70 mm.

Všechny typy nožních čerpadel OTAL, které máme v nabídce, naleznete na našem e-shopu.