Ocelová záchytná vana UltraSafe pro 2 sudy à 200 litrů

Záchytná vana z oceli UltraSafe vyráběná ve variantě lakované a zinkované, absolutně nepropustná vůči kyselinám, louhům, olejům, lakům, hořlavinám a jiným nebezpečným kapalinám

Záchytná vana UltraSafe

Společnost DENIOS s.r.o. představuje světovou novinku – hlubokotažnou záchytnou vanu UltraSafe vyrobenou z jednoho kusu oceli.

Tzv. hluboké tažení je jako inovativní výrobní proces dobře známý z leteckého nebo automobilového průmyslu.  Firmě DENIOS se nyní podařilo tuto technologii přenést i do výroby produktů pro skladování nebezpečných látek.

Ocelová záchytná vana z UltraSafe je beze svárů, rohů a hran a je absolutně nepropustná vůči jakýmkoliv kapalinám jako jsou kyseliny, louhy, laky, oleje, hořlaviny a jiné nebezpečné látky.

Záchytná vana z oceli od firmy DENIOS je k dodání ve variantě zinkované nebo ve variantě lakované. Každá záchytná vana UltraSafe je dodávána včetně zinkového mřížového roštu.

Ocelová záchytná vana UltraSafe je skvělým řešením pro vaše provozovny, má dlouhou životnost a je na ní poskytována záruka 5 let. Právě díky procesu hlubokého tažení nabízejí záchytné vany UltraSafe nezbytnou bezpečnost při manipulaci a skladování nebezpečných látek.

Nákupem bezešvé ocelové záchytné vany UltraSafe od firmy DENIOS dokážete, že je ve vaší společnosti bezpečnost při zacházení s nebezpečnými látkami na prvním místě!

Kompletní nabídku záchytných van z oceli vyráběných společností DENIOS naleznete na našem eshopu.