Novinka roku 2017 – sudová skříň SolidMaxx

Novinkou letošního roku je sudová skříň SolidMaxx pro předpisové skladování a stáčení vodu ohrožujících látek a pro pasivní skladování hořlavin

Sudová skříň SolidMaxx v lakované a zinkované verzi

Sudová skříň SolidMaxx v tepelně izolované verzi

Často bývá ekonomičtější udržovat si větší množství zásob potřebných nebezpečných látek, přičemž prostorově úsporné skladování větších nádob s těmito médii je pro optimalizaci výroby stále důležitější . S kapacitou až 2 IBC nebo 8 sudů po 200 litrech poskytují pro tento účel nově vyvinuté sudové skříně na nebezpečné látky řady SolidMaxx optimální podmínky.

Skladování či stáčení, toť otázka

Nová sudová skříň na nebezpečné látky SolidMaxx je vhodná pro předpisové skladování vodu ohrožujících látek a hořlavin. Stabilní ocelová konstrukce s integrovanou záchytnou vanou je odolná vůči korozi a praktické detaily, jako např. integrovaný odvod dešťové vody, umožňují také venkovní instalaci této kryté záchytné vany. Verze sudové skříně SolidMaxx s vyšší vnitřní výškou umožňuje přidání stáčecího podstavce pod skladovanou nádobu. Tyto stáčecí podstavce jsou k dodání samostatně a díky nim může sudová skříň kromě skladovací funkce plnit i funkci stáčecí stanice pro nebezpečné látky.

Individuální design

Nové sudové skříně na nebezpečné látky SolidMaxx jsou k dodání v 10 různých verzích. Součástí každé verze je integrovaná záchytná vana se záchytným objemem 1000 litrů a kromě pozinkované či lakované verze je možné SolidMaxx dodat také v tepelně izolované verzi pro mrazuvzdorné skladování. K sudové skříni lze přiobjednat celou řadu příslušenství, jako např. technické větrání či topení k temperovanému skladování nebo plastové vložky do záchytné vany pro skladování agresivních médií. Integrované nožičky se světlou výškou 100 mm umožňují snadné přemísťování sudové skříně pomocí vysokozdvižného vozíku či paleťáku.

Celkovou nabídku sudových skříní SolidMaxx naleznete na našem eshopu.