Nové značení záchytných van

Nové značení záchytných van

Tento rok přinesl do našeho sortimentu i pár změn a jednou z nich je nové značení záchytných van z oceli. Veškeré ocelové záchytné vany jsou nyní rozděleny do tří kategorií - base-line, classic-line a pro-line, které lze charakterizovat několika základními vlastnostmi.

Řada base-line Vám poskytne dostatečnou „základní výbavu“ pro bezpečné skladování nebezpečných látek, která odpovídá všem zákonným požadavkům. Vyznačuje se především velmi dobrým poměrem cena/výkon.

Řada classic-line zahrnuje nejširší nabídku záchytných van. Jedná se o vysoce kvalitní produkty osvědčené v praxi, ke kterým se naši zákazníci neustále vracejí. Na záchytné vany řady classic-line poskytujeme záruku až 5 let.

Řada pro-line oproti tomu představuje určitý nadstandard. Po záchytných vanách pro-line většinou sahají zákazníci, kteří pro sebe chtějí to nejlepší. Na tyto záchytné vany je poskytována záruka 10 let.

Všechny tři kategorie jsou navíc od sebe barevně odlišeny. Záchytné vany base-line jsou lakovány na oranžovo, záchytné vany classic-line jsou dodávány v modrém kabátě nebo pouze pozinkované a řada proline zahrnuje, až na výjimky, záchytné vany z nerezu, v elegantní šedé barvě či v pozinku.

Více informací k novému značení záchytných van naleznete zde.