Nájezdová a protinárazová ochrana

Chraňte Váš majetek i Vaše zaměstnance!

Nájezdová a protinárazová ochrana

Bezpečnost – jeden z nejskloňovanějších pojmů v souvislosti s prováděním jakékoliv činnosti mající vliv na lidské zdraví či ochranu životního prostředí. Kromě dostatečné bezpečnosti pro Vaše zaměstnance Vám DENIOS pomůže zajistit i dokonalou bezpečnost pro Vaše vybavení a stroje ve skladech, výrobních halách, na parkovištích a v dalších prostorech, kde je potřeba. Díky produktům nájezdové a protinárazové ochrany chytře předejdete vysokým nákladům na opravy a údržbu, případně vyplácení odškodného za vzniklé úrazy. Pomocí těchto produktů v signálních varovných barvách učiníte riziková místa dobře vyditelná. Tyto barvy obecně vyvolávají v lidském podvědomí ostražitost a zaměstnanci tak budou automaticky v takto optimalizovaných prostorech obezřetnější.

Protinárazové ochranné oblouky, bezpečnostní sloupky, obloukové nárazníky, ochranná zábradlí i ochrana rohů a hran Vám pomohou bezpečně oddělit a vymezit vnitropodnikové dopravní cesty pro vysokozdvižné a manipulační vozíky od oblastí se zvýšeným pohybem osob. Absorbují případné nárazy a zabraňují poškození podnikového inventáře i poranění osob.

Ochraňte Vaše volně stojící pilíře, sloupy, dveřní zárubně, regálové stojny apod. Nájezdová ochrana ploch, profilů, rohů a hran, ochranné profily, parkovací dorazy či dorazy k rampě, to vše přispívá k vyšší bezpečnosti v silně frekventovaných skladových a výrobních prostorách, na parkovištích apod.

Mobilní zábrany, parkovací zábrany či vymezovací sloupky Vám pomohou dočasně nebo nastálo zajistit a vymezit staveniště, speciální prostory či cesty určené k pohybu lidí.

V DENIOS nabídce naleznete širokou nabídku nájezdové a protinárazové ochrany s mnohostranným využitím ve výrobních, skladových a dalších prostorách.