Nádoby na posypový materiál DENIOS

Připravte se na zimu s nádobami na posypový materiál od DENIOSu!

Nádoba na posyp, rozmetadlo a vozík na posypový materiál

Koleda, koleda, Štěpáne, co to neseš ve džbáně, nesu, nesu koledu, upad' jsem s ní na ledu. Psi se na mě sběhli, koledu mi snědli...

No a teď si představte, že tím ledem je pokryto Vaše parkoviště, zastávka, chodník, areál školy nebo areál provozovny a místo chudáka Štěpána a snědené koledy tam leží pan Vomáčka se zlomenou nohou, který právě spěchal (samozřejmě opatrně) do práce. Najednou máte na krku žádost o odškodnění, byl-li pan Vomáčka Váš zaměstnanec, máte na nějakou dobu o pracovní sílu méně a již pozdě si lámete hlavu, proč se vlastně tehdy upustilo od nákupu té posypové nádoby...

Podobným nehodám můžete lehce předejít postavením nádoby na posypový materiál (a třeba i rozmetadla) do krizových míst, aby byly v případě nutnosti kdykoliv k dispozici.

Nádoby na posyp od DENIOSu jsou uzamykatelné, vynikají vysokou životností, jsou vyrobeny z velice odolného a pevného ekologického plastu a jsou rezistentní vůči povětrnostním podmínkám. Jsou určené ke skladování sypkého materiálu, jako je písek, posypová sůl, štěrk apod.

Zásobník na posypový materiál SB je k dostání v několika velikostech - od 60 l po 1000 l. V nabídce máme nádoby na posyp ve variantě bez odebíracího otvoru nebo s odebíracím otvorem. Nádoba na posypový materiál je k dostání ve světle šedé barvě s volitelně barevným víkem, a to žlutým, zeleným nebo oranžovým.

V nabídce máme též nádoby na posypový materiál CS s integrovaným závěsem pro snadnou přepravu vysokozdvižným vozíkem. Bude se Vám více líbit ve žluté variantě, nebo spíš v červené? Vyberte si!

Užitečné příslušenství

Se zásobníkem na posyp si rovnou pořiďte praktické rozmetadlo pro zajištění rovnoměrné aplikace posypového materiálu nebo posypový vozík GritCaddy.

Pro ucelený přehled nabízených nádob na posyp, rozmetačů a posypových vozíků mrkněte na náš eshop!