Multifunkční skládací záchytné vany

Multifunkční mobilní skládací záchytná vana pro ochranu vašich zaměstnanců, provozoven a životního prostředí před kontaminací nebezpečnými látkami pro okamžité použití

Multifunkční skládací záchytná vana

Chcete mít jistotu, že při manipulaci s nebezpečnými látkami jako jsou topné oleje, nafta, benzín, hydraulické oleje a další chemické látky, nedojde ke kontaminaci životního prostředí a Vašich provozů? Chcete mít plnohodnotnou mobilní záchytnou vanu stále po ruce, například ve vašem servisním nebo vysokozdvižném vozíku?

Pak neváhejte a objednejte si naši novinku – flexibilní multifunkční skládací záchytnou vanu DENIOS!

Díky rychlému a jednoduchému rozložení je multifunkční skládací záchytná vana ihned připravena k použití v prevenci před nechtěným znečištěním nebezpečnými látkami. Tato opakovaně použitelná havarijní záchytná vana je též vhodná ke krátkodobému skladování chemikálií. Konstrukce skládací záchytné vany DENIOS umožňuje snadnou obsluhu vysokozdvižným vozíkem.

Multifunkční skládací záchytná vana DENIOS je chemicky odolná vůči topným olejům, naftě, benzínu, hydraulickým olejům a dalším nebezpečným látkám. Skládací záchytnou vanu dodáváme v několika velikostech, např. záchytná vana o objemu 210 litrů je ideální pro umístění europalety.

Skládací záchytnou vanu DENIOS si můžete objednat s praktickou přepravní taškou jako jejím příslušenstvím.

Více informací naleznete na našem eshopu.