Mobilní naftové nádrže

Díky mobilním čerpacím stanicím DENIOS můžete kdykoliv a kdekoliv pohodlně a bezpečně doplnit palivo do vašich pracovních strojů a užitkových vozidel bez zbytečných prostojů

Čerpací naftové nádrže DENIOS

Znáte ty chvíle, kdy máte hlavu plnou všemožných starostí a povinností, snažíte se dokončit zakázku ve stanoveném termínu a proto promýšlíte každou činnost do detailů tak, aby vše...Píííííp... Nafta!, probleskne Vám hlavou! Zoufale se zahledíte na nekompromisně svítící kontrolku paliva. Vaše mysl začíná pracovat na plné obrátky: cesta k nejbližší čerpací stanici trvá 20 minut. Jelikož se musíte dostat zase zpět, přijdete o dalších 20 minut drahocenného času. Přičtete-li navíc ještě čas strávený u čerpací stanice, nemluvě o dalších provozních výdajích, uvědomíte si, že váš pečlivě připravený plán byl právě nečekaně narušen. A práce zatím stojí... Je vám tento příběh povědomý?

S mobilní čerpací stanicí na naftu od DENIOSu máte o starost méně a podobných situací se již nemusíte obávat! Díky našemu mobilnímu čerpacímu zařízení můžete kdykoliv a kdekoliv pohodlně a bezpečně doplnit palivo do vašich pracovních strojů a užitkových vozidel. Kromě úspory času je velkou výhodou těchto mobilních čerpacích zařízení i ušetření provozních nákladů na dopravu k veřejným nebo podnikovým čerpacím stanicím.

Přeprava tankovacích stanic z místa na místo podléhá podmínkám pro mezinárodní přepravu nebezpečného nákladu na komunikacích dle Evropské dohody ADR. Výjimkou jsou čerpací stanice do celkové kapacity 1000 litrů, které mohou být přepravovány bez ADR oprávnění a zvláštního označení vozidla. Lze je pohodlně přepravovat např. na menších nákladních automobilech či dodávkách. Mobilní čerpací zařízení na naftu od DENIOSu jsou vyrobena z ekologického plastu (PE). Každá mobilní čerpací stanice DENIOS je vybavena integrovaným odkládacím prostorem pro 4 m dlouhou čerpací hadici, čerpací pistoli a uzemňovací kabel. Jsou dodávány komplet s výkonným elektrickým čerpadlem a mají uzamykatelné ochranné víko. Integrované rukojeti na obou stranách čerpací nádrže umožňují snadnou manipulaci.

Mobilní tankovací stanice PolyMove, typ PM je extrémně odolná - úspěšně obstála v testu pádu z výšky 1,2 m při -20° C. Je vyráběna v kapacitě 250 l nebo 450 l. K mobilní čerpací stanici PM lze doobjednat celou řadu praktického příslušenství – od průtokového počítadla, přes záchytnou vanu až po práškový hasicí přístroj.

Mobilní čerpací zařízení na naftu a bio naftu typu MDT 900 má kapacitu 900 litrů.

Kompletní nabídku čerpacích tankovacích zařízení DENIOS naleznete v našem eshopu.