Míchadla pro sudy a IBC

Míchací zařízení pro rovnoměrné míchání, homogenizaci a rozpouštění kapalin

Míchadla na nebezpečné látky pro sudy a IBC

V naší nabídce naleznete širokou škálu průmyslových míchadel, ale také míchadla s čerpadlem v jednom zařízení. DENIOS míchací zařízení jsou určena pro rovnoměrné míchání, homogenizaci a rozpouštění kapalin v IBC nádržích a sudech a přináší různorodé uplatnění např. v chemickém, potravinářském či kosmetickém průmyslu.

Jsou ideální pro míchání:

  • barviv a pigmentů,
  • kalů,
  • barev a laků,
  • chemie pro úpravu vody, apod.

Bez ohledu na to, v jaké průmyslové oblasti budou míchadla používána, jsou tato míchací zařízení bezpečná, účelná a efektivní. Velkou výhodou je snadná manipulace s nimi, jsou přenosná, šetrná k životnímu prostředí a rozhodně Vás nezklamou.

Míchadla od firmy DENIOS jsou vyrobena z kvalitní nerezové oceli a jsou též k dodání v bezpečnostním nevýbušném provedení. Tím je zaručena maximální úroveň bezpečnosti, která hraje zásadní roli v dnešním průmyslu. V nabídce máme míchadla s různým výkonem motoru s pohonem na stlačený vzduch nebo s elektrickým pohonem.

Pro média, která je třeba míchat i čerpat zároveň, přichází DENIOS se skvělým řešením v podobě míchadla a čerpadla v jednom zařízení.

Celkovou nabídku míchadel DENIOS naleznete na našem eshopu!