Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně 2019

Navštivte náš stánek od 7.10. - 11.10.2019 na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně

Jako každý rok, i letos představíme naši nabídku a služby na Mezinárodním strojírenském veletrhu, který se koná na brněnském výstavišti ve dnech 7.10. – 11.10.2019.

Můžete se těšit na oblíbené produkty pro bezpečnou manipulaci a skladování nebezpečných látek. Představíme Vám např. nový koncept ocelových záchytných van různých velikostí, plastové záchytné vany na malé nádoby typ SC-P, havarijní sorpční sadu v přepravním vozíku, sorpční role, zemnící svorky, oční vymývačky, sudovou zdvižku Secu Ex vhodnou do prostředí se zvýšeným nebezpečím výbuchu a  mnoho dalších produktů.

Součástí naší expozice budou i zajímavé novinky, které letos obohatily náš sortiment. Možná jste již zaslechli něco o problematice bezpečného skladování baterií, o které se dnes hovoří čím dál častěji. Speciální skříně na baterie od DENIOSu jsou vyvinuty pro skladování Li-Ion baterií a Vy si ji letos na našem stánku budete moci osobně prohlédnout. Další novinkou v našem sortimentu jsou plastové boxy na Li-Ion baterie se speciálními kuličkami PyroBubbles, které dokážou spolehlivě udusit vznikající oheň.

Po celou dobu veletrhu Vám již tradičně budeme k dispozici a zodpovíme Vám Vaše případné dotazy týkající se našich produktů a problematiky skladování nebezpečných látek.

Naši expozici naleznete v pavilonu A2, stánek č. 35.