Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně 2018

Navštivte nás 1.10. - 5.10.2018 na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně

DENIOS stánek na MSV v Brně

Tak, jako v předchozích letech, i letos se zúčastníme Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně v roli vystavovatele s řadou zajímavých exponátů. I letošní ročník se koná na brněnském výstavišti, a to ve dnech 1. - 5. 10. 2018.

Dominantou expozice bude tepelně izolovaný depot na nebezpečné látky SolidMaxx CH 1.1-ISO s integrovanou záchytnou vanou k předpisovému skladování vodu ohrožujících látek, ve kterém lze po připojení technického větrání skladovat též hořlaviny. Nebudou chybět ani některé naše letošní novinky, jako jsou speciální plastové záchytné vany typ SC-P s plastovým roštem a indikátorem míry naplnění o objemu 20, 30 a 40 l či odrážecí koloběžky pro rychlou vnitropodnikovou přepravu drobného zboží či materiálu, které si budete moci sami vyzkoušet.

V neposlední řadě si budete moci osobně prohlédnout a vyzkoušet bezpečnostní protipožární skříň typ Scoper Slim s požární odolností 90 minut pro skladování hořlavin, jejíž koncept je výsledkem kombinace inovativních technologií a požadavků na vysokou bezpečnost a funkčnost. Protipožární skříně Scoper jsou sériově vybaveny automatizovanými výsuvnými moduly, které se samy vysunou po stisknutí tlačítka a následně se po 60 sekundách také samy automaticky zasunou.

Dále se můžete těšit na řadu dalších výrobků pro bezpečné skladování a manipulaci s nebezpečnými látkami, jako je např. ocelová záchytná vana UltraSafe, plastová záchytná vana PolySafe Euroline či sudová zdvižka Secu Ex se sudovými kleštěmi nebo obracečem sudů, která je technicky přizpůsobena pro prostředí se zvýšeným nebezpečím výbuchu.
Vaší pozornosti jistě neunikne ani magnetické koště pro separaci či úklid kovových částic, sorpční havarijní souprava DENSORB, různé bezpečnostní nádoby na nebezpečné látky a mnoho dalších výrobků.

Po celou dobu veletrhu Vám již tradičně budou k dispozici naši odborníci, kteří Vám ochotně zodpoví Vaše případné dotazy týkající se problematiky manipulace a skladování nebezpečných látek. Vzhledem k tomu, že letos slavíme 20 let působení na trhu a zároveň je letošní rok 100. výročím od vzniku ČSR, rozhodli jsme se naše působení na veletrhu pojmout československy a na stánku na Vás bude čekat smíšený tým obchodních zástupců z Česka i Slovenska.

Naši expozici naleznete v pavilonu A2, stánek č. 30.

Těšíme se na Vaši návštěvu!