Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně 2017

Navštivte DENIOS od 9.10. - 13.10.2017 na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně

Společnost DENIOS představí již tradičně řadu svých výrobků na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně. Letošní 59. ročník veletrhu se koná opět na brněnském výstavišti ve dnech 9.10. - 13.10.2017.

Můžete se těšit na řadu výrobků z oblasti bezpečného skladování a manipulace s nebezpečnými látkami, jako jsou např. ocelové záchytné vany různých velikostí či sudová zdvižka Secu Ex s nastavitelným podvozkem, která je vhodná do prostředí se zvýšeným nebezpečím exploze.

Dále na Vás bude čekat bezpečnostní skříň s nejvyšší třídou požární odolnosti až 90 minut vhodná pro skladování hořlavých a jiných nebezpečných látek, elektrické sudové čerpadlo pro agresivní chemikálie, protiúnavové rohože, regál na nebezpečné látky, magnetické koště  a mnoho dalších zajímavých výrobků.

Proti nechtěným úkapům je pak neocenitelným pomocníkem sorpční havarijní souprava DENSORB, která bude též součástí naší expozice.

V neposlední řadě Vám představíme novinku letošního roku, vozík na sudy Secu Comfort pro snadnou a bezpečnou manipulaci a transport ocelových a plastových sudů. O tom se můžete přesvědčit i osobně a sudový vozík si sami vyzkoušet!

Po celou dobu veletrhu Vám již tradičně budou k dispozici naši odborníci, kteří Vám ochotně zodpoví Vaše případné dotazy týkající se problematiky skladování nebezpečných látek.

Naši expozici naleznete v pavilonu A2, stánek č. 30.

Těšíme se na Vaši návštěvu!