Manipulátor se sudy

Manipulátory se sudy od DENIOSu nabízí mnohostranné využití v podnikovém provozu pro zvýšení efektivity práce

Sudová zdvižka

Od nepaměti si člověk snaží svou práci co nejvíce zjednodušit. Tak vznikají nové prostředky a metody, které nám zrychlují, zefektivňují a usnadňují naši každodenní činnost. Jedním z takovýchto „zlepšováků" je i náš manipulátor se sudy. K dostání jsou též varianty v EX provedení.

K čemu byste použili cihlu?

Tato otázka se používá při testu kreativity, jež by měl ukázat míru tvořivosti tázaného při hledání způsobů řešení nějakého problému. Využití takové cihly je bezpochyby široké. Stejně tak i manipulátor se sudy od DENIOSu nabízí mnohostranné využití v podnikovém provozu. Naše manipulátory na sudy jsou vhodným řešením pro zvedání, přepravu, nakládání, vykládání a nebo také otáčení sudů. Napadá vás ještě další možnost, jak u vás sudovou zdvižku využít?

A jak tedy vybrat sudovou zdvižku?

Se vším se musí začínat od základu. U sudové zdvižky typu Servo je základem výběr podvozku manipulátoru. Nejprve si vyberte vhodný podvozek a potom jej zkombinujte s vhodnými sudovými kleštěmi. Manipulátor pro sudy je k dostání s úzkým podvozkem vhodným pro najetí pod europaletu a nebo se širokým podvozkem k "obkročení" europalety. S takto konstruovanou zdvižkou na sudy lze dosáhnout i na vzadu stojící sud nebo na sudy skladované na záchytných vanách bez nožiček.

Když máme vybraný podvozek, nezbývá, než se zamyslet nad tím, k čemu bychom chtěli průmyslový manipulátor na sudy používat. V nabídce máme sudové manipulátory s různými sudovými kleštěmi či vidlicemi pro uchopení a manipulaci se stojícími i ležícími sudy i varianty s mechanismem pro otáčení, míchání, stáčení sudu atd.

K dostání jsou též zdvižky na sudy s nastavitelným podvozkem, se zvýšeným podvozkem pro nadjetí nad paletu přes roh apod.

Objednejte si manipulátor pro sudy už teď v našem eshopu!