Láhve na výplach očí DENIOS

Láhve k vyplachování očí pro použití v nouzových případech s roztokem kuchyňské soli při mechanickém poškození nebo pH neutrálním roztokem k neutralizaci kyselin a zásad

Oční vymývačky

Je zdraví zaměstnanců pro vaši firmu jednou z priorit? Jste schopni zraněnému zaměstnanci poskytnout adekvátní první pomoc, dokud nebude odborně ošetřen lékařem? Víte, že po případném poranění očí je nejdůležitějších prvních 15 sekund po nehodě?

Aby byla zajištěna maximální ochrana vašich zaměstnanců během práce s nebezpečnými látkami jako je kyselina, alkálie a další chemikálie v oku nebo při mechanickém poškození (např. prachem, nečistotou, kovovými nebo dřevěnými třískami), nesmí ve vašich provozech láhve na výplach očí chybět!

Láhev k vyplachování očí s obsahem 500 ml stačí na cca čtyřminutové oplachování zasažených očí. Vypláchnutí očí by se mělo provádět i během přepravy k lékaři, přičemž pro zajištění této podmínky jsou láhve na vyplachování očí ideálním řešením.

Láhve pro výplach očí DENIOS mají speciální patentované oční nástavce, které pomáhají udržet oči postiženého otevřené během výplachu.

Pro zajištění doporučené 15ti minutové doby oplachování by měly být k dispozici vyplachovací láhve v dostatečném množství, případně lze pokračovat ve vyplachování použitím oční sprchy připojené na vodovodní síť.

Všechny láhve pro vyplachování očí odpovídají normě ČSN EN 15154-4.

Láhve na výplach očí obsahují různé vyplachovací tekutiny. Zejména při mechanickém poškození je vhodné k vypláchnutí očí použít roztok kuchyňské soli, pH neutrální roztok se pak používá především k neutralizaci kyselin a zásad.

Více informací o láhvích pro výplach očí a kompletní nabídku naleznete na našem eshopu.