Flexibilní, tedy přizpůsobivá, záchytná vana

Kvalitní flexibilní bezpečnostní vana SW s pružnou čelní stěnou pro snadné skladování 200l sudů

Přizpůsobivá záchytná vana

Vždy mě potěší, pokud naleznu výrobek, který je nejen kvalitní, ale zároveň se dokáže také přizpůsobit mým aktuálním potřebám. Flexibilní záchytná vana typu SW nabízí bezpečné a jednoduché skladování nebezpečných látek a zároveň i pohodlnou manipulaci s nimi především díky své pružné čelní straně.

Jak to funguje?

Nebezpečné látky uskladněné v 200l sudech můžete jednoduše nakládat a vykládat i s paletou pomocí vysokozdvižného vozíku. Vidlicemi vysokozdvižného vozíku se jednoduše stlačí flexibilní čelní stěna záchytné vany a po vložení či vyložení palety se skladovanými sudy se stěna opět sama vrátí zpět do výchozí pozice.

Vyzkoušená kvalita = důkaz místo slibů

Funkce a odolnost flexibilní přední stěny záchytné vany SW je testována ve zkušebně materiálu (MPA) Hannover. Výsledkem je, že i po 15 000 změnách zátěže (tj. nakládání a vykládání vany) nebyly zjištěny žádné známky únavy nebo poškození materiálu. Dalším významným plusem této záchytné vany je prodloužená DENIOS záruka 5 let.

Flexibilní bezpečnostní vana SW je odolná vůči agresivním chemikáliím a je vyráběna ve dvou provedeních, a to buď se skladovací kapacitou pro 2 sudy po 200 l nebo pro 4 sudy po 200 l.

Objednejte si tuto skvělou záchytnou vanu ještě dnes na našem eshopu!