Dílenské mycí stoly

Díky mycím stolům bio.x od firmy DENIOS je konec používání nebezpečných rozpouštědel při mytí znečištěných součástek od oleje!

Dílenské mycí stoly

Mycí stoly DENIOS jsou nenahraditelnými pomocníky v různých průmyslových odvětvích, např. při servisních pracích. 

K čemu vlastně slouží mycí stoly?

Dílenské mycí stoly se používají, jak již název napovídá, k mytí, čištění a odmašťování  znečištěných kovových nebo plastových dílů od oleje či vazelíny. K efektivnímu čištění znečištěných součástek od oleje bylo doposud možné používat jen čističe za studena s rozpouštědly. To však skýtalo riziko jak pro zaměstnance, tak pro životní prostředí. Páry z rozpouštědel ohrožují zdraví, zatěžují životní prostředí a zvyšují možné nebezpečí  vzniku požáru a exploze.

Společnost DENIOS přichází na trh s mycími stoly pro čištění bez rozpouštědel za pomoci bezpečného ekologického čističe bio.x, který minimalizuje výše uvedená rizika.  Čistič bio.x nepodléhá přísným předpisům o rozpouštědlech, jelikož je vyroben na ekologické bázi.

Dílenský mycí stůl bio.x je obzvláště nenáročný na údržbu a energeticky úsporný (ušetří více než 50% energie). Za pomoci robustního čistícího štětce lze odstranit i silné znečištění. Mycí stůl bio.x je vybaven víceúčelovým filtrem pro zachycení jemných nečistot, čímž se zároveň prodlužuje životnost čistící kapaliny.

Vhodně umístěný vypouštěcí kohout slouží k bezproblémovému vypuštění odpadové kapaliny. Umyvadlo mycího stolu je vyrobeno z extrémně pevného plastu, což zajišťuje, že je stůl absolutně nerezový.

Kompletní nabídku mycích stolů bio.x naleznete na našem eshopu.