Dílenské mycí stoly pro čištění za pomoci rozpouštědel

I při čištění součástek za pomoci rozpouštědel může být zajištěna díky speciálním mycím stolům DENIOS maximální bezpečnost!

Mycí stoly pro čištění za pomoci rozpouštědel

Mycí stoly DENIOS jsou nenahraditelnými pomocníky v mnoha průmyslových odvětvích. Již ze samotného názvu je jejich funkce zřejmá. Slouží především k čištění, mytí a odmaštění polotovarů, kovových nebo plastových součástek, např. pro přípravu dílů před lakováním.

K efektivnímu čištění znečištěných součástek od oleje či vazelíny je možné používat buď čističe za studena s rozpouštědly nebo ekologické čističe bez obsahu rozpouštědel. V nabídce DENIOS naleznete oba typy těchto mycích stolů. Zaměřme se více na mycí stoly DENIOS pro čištění za pomoci rozpouštědel.

K optimálnímu čištění dílů různých velikostí za pomoci solventu lze využít samostatně stojících mycích stolů DENIOS, případně stolních nádob pro čištění malých dílů. Mycí stoly DENIOS se vyznačují robustní konstrukcí, k dostání jsou v ocelové i plastové variantě.

Bezpečným řešením pro čištění za pomoci rozpouštědla je např. naše inovativní řada mycích stolů Safety Cleaner vyrobená z polyethylenu, která splňuje veškeré přísné zákonné požadavky pro čištění s rozpouštědly. Tyto mycí stoly jsou odolné vůči korozi a jsou vhodné pro bezpečné použití ředidel s bodem vzplanutí vyšším než 55 °C. Dílenské mycí stoly Safety Cleaner jsou k dostání ve dvou verzích, a to v podobě mycích stolů s extra velkou pracovní plochou či ve verzi s ochranným víkem pro bezpečné uzavření.

V sortimentu DENIOS nechybí ani mycí stoly z oceli, které jsou k dostání v různých velikostech a designech. K dispozici jsou varianty s víkem, bez víka, mycí stoly stacionární či pojízdné. Dále lze vybírát mezi systémovými čistícími stoly vhodnými pro mytí menších nebo větších dílů. Společnými rysy těchto systémových mycích stolů je jejich robustní konstrukce. Všechny ocelové mycí stoly DENIOS jsou vybaveny patentovaným samonasávacím oběhovým čerpadlem, čistícím štětcem včetně přípojky na hadici a přípojkou buď pro 50litrové či pro 200litrové sudy.

V naší nabídce si jistě vyberete!

Kompletní nabídku mycích stolů DENIOS pro čištění za pomoci rozpouštědel naleznete na našem eshopu.