DENSORB výkonní pomocníci v boji s uniklými kapalinami

Sorbenty od DENIOSu si poradí s každým nechtěným únikem snadno, bezpečně a spolehlivě

Sorbenty DENSORB

DENSORB sorbenty přispívají výrazným způsobem k ochraně životního prostředí a bezpečnosti práce. Zabraňují ohrožení pracoviště a vniknutí do půdy či kanalizace při nechtěném úniku kapalin.

DENSORB sorbenty z jemných vláken jsou výkonnými pomocníky v boji proti uniklým kapalinám. Sorbenty DENSORB jsou k dispozici ve třech variantách - Univerzál, Olej a Speciál a jsou vždy uzpůsobeny pro spolehlivé pohlcení dané kapaliny. DENSORB Univerzál je mnohostranně použitelný a zachycuje vodu i olej. DENSORB Olej absorbuje pouze kapaliny na bázi uhlovodíků jako je olej a benzín a zároveň odpuzuje vodu. Díky této vlastnosti je také vhodný pro použití na vodní hladině, protože plave i v nasyceném stavu. DENSORB Speciál je odolný vůči mnoha agresivním chemikáliím a používá se proto hlavně v laboratořích a v chemickém průmyslu.

DENSORB sorbenty z jemných vláken nekapou, netrhají se a nepouští vlákna ani v nasyceném stavu. Díky své struktuře se vyznačují vysokou savostí a absorbují až 16násobek vlastní váhy.

Sorpční prostředky DENSORB jsou k dispozici v různých provedeních, a to jako sorpční role, absorpční rohože, absorpční polštáře, absorpční hady, apod. V nabídce máme též sypké sorbenty, olejové bariéry a celé havarijní sady.

Vyberte si z naší široké nabídky sorbentů na našem eshopu. Zde si můžete také vyžádat vzorkovou sadu ZDARMA, abyste se mohli přesvědčit o skvělých vlastnostech těchto výrobků.