DENIOS na PYROSu 2019

Setkejme se ve dnech 29.5. - 1.6.2019 v Brně na PYROSu

Stánek DENIOS na veletrhu Pyros

Tímto bychom Vás rádi pozvali na společné setkání na Mezinárodním veletrhu požární techniky a služeb PYROS v Brně, který se koná příští týden od 29.5. až do 1.6.2019. Naleznete nás u stánku č. 9 v pavilonu F. I letos s sebou přivezeme řadu zajímavých produktů a novinek pro bezpečné skladování a manipulaci s nebezpečnými látkami, které si budete moci zblízka prohlédnout a osobně vyzkoušet. Již teď se můžete těšit na protipožární skříň typ Scoper Slim s vertikálně výsuvnými moduly, speciální skříň na skladování baterií typ SmartStore, bezpečnostní kanystry a nádoby FALCON, protiúnavové rohože, nájezdovou ochranu typ Castra, různé druhy sorbentů a řadu dalších produktů.

Nebude chybět ani záchytná vana. Na našem stánku naleznete plastovou záchytnou vanu typ PolySafe Euroline F2-200 pro dva sudy, skládací záchytnou vanu či regál na nebezpečné látky včetně ocelové záchytné vany.

Pro udržování konstantní teploty nebezpečných látek citlivých na teplotu jsou skvělým pomocníkem topné pláště. Jsou k dodání ve variantě pro IBC, sudy nebo plynové láhve. Na PYROSu si budete moci prohlédnout topný plášť na 200l sudy typ HM 3.A.

Vhodná příprava se vždy vyplatí. S DENSORB havarijní soupravou sorbentů budete schopni rychle a bezpečně zasáhnout v boji s uniklými nebezpečnými kapalinami. O vysoké kvalitě našich havarijních sorpčních souprav se budete moci přesvědčit sami přímo na našem stánku, kde bude k vidění DENSORB havarijní souprava sorbentů SPECIÁL v červeném přepravním vozíku s absorpční kapacitou 83 l.

Letošní novinkou v našem sortimentu jsou mobilní čerpací nádrže na naftu, benzín nebo močovinu typ Caddy. Jsou k dodání v objemech 55 l nebo 110 l s ručním či elektrickým čerpadlem a mají povolení k mezinárodní přepravě dle ADR. Ani tato novinka na našem stánku nebude chybět!

Těšíme se na Vaši návštěvu!