Den otevřených dveří v DENIOSu sklidil úspěch

Sobotní Den otevřených dveří v DENIOSu se těšil velkému zájmu z řad veřejnosti

Prohlídka nové výrobní haly

Stánek se zmrzlinou

V sobotu 3. 9. 2016 se u nás konal Den otevřených dveří pro širokou veřejnost. Akce měla až nečekaný úspěch, zúčastnilo se jí odhadem 400 návštěvníků, kteří si se zájmem prohlédli nejen výrobní prostory a nové stroje a zařízení, ale i moderní kanceláře. Všichni mohli zdarma ochutnat výbornou zmrzlinu a děti si odnesly nafukovací balónky. Zavítali k nám rodinní příslušníci, pozvaní hosté, kteří nemohli přijít na oficiální slavnostní otevření, zájemci o práci, sousedé, ale i Strakoničáci, kteří se zajímají o to, co se ve městě děje.

Vzhledem k úspěchu této akce bychom mohli Den otevřených dveří v DENIOSu do budoucna zopakovat, např. na Den dětí.

DENIOS má dveře stále otevřené

Již tradicí se stala spolupráce DENIOSu s místní průmyslovkou, kdy k nám chodí studenti na praxi. Ve spolupráci s vedením školy jsme zorganizovali prohlídku firmy pro studenty již ve starém závodě a rádi bychom v tom pokračovali i v nové hale.

Ani zájemci o zaměstnání nemusí čekat na další den otevřených dveří a mohou dostat informace ohledně volných pracovních pozic na personálním oddělení v průběhu celého roku, kdy jim mistři výroby následně ukážou jejich potencionální působiště.