Chytré řešení v podobě záchytné vany typu SC-P

Plastová záchytná vana typ SC-P s indikátorem míry naplnění pro skladování malých nádob

Plastové záchytné vany typ SC-P

V letošním roce se náš sortiment rozrostl o několik zajímavých novinek. Mezi tyto novinky patří například plastové záchytné vany typ SC-P pro skladování malých nádob. Promyšlený design záchytných van typu SC-P představuje krok vpřed především z hlediska efektivity a funkčnosti.

V oblastech, kde se pracuje s nebezpečnými látkami, bývá často potřebná celodenní dávka chemikálií připravena v malých nádobách na pracovních a laboratorních stolech a tyto nádoby jsou umístěny v malých úkapových záchytných vanách. Vzhledem k poměrně nízkému záchytnému objemu takové úkapové vany může dojít rychle k jejímu naplnění, v případě nepozornosti dokonce k přeplnění.

Pokud je navíc záchytná úkapová vana vybavena roštem, je nutné jej pro kontrolu míry naplnění nejprve očistit a nadzvednout. S novou plastovou záchytnou vanou typu SC-P je tato, často až protivná, rutinní činnost eliminována, jelikož je tento typ záchytné vany vybaven indikátorem míry naplnění. Nachází-li se v úkapové vaně kapalina, je tato skutečnost signalizována pomocí nápadně červeného plastového indikátoru. Se stoupající hladinou kapaliny stoupá výš i červený indikátor.

Plastové záchytné vany typ SC-P jsou k dodání buď ve verzi bez roštu nebo s plastovým roštem a indikátorem míry naplnění ve 4 různých velikostech se záchytnými objemy 20 l, 30 l, 40 l a 80 l. Celkovou nabídku záchytných van typu SC-P naleznete na našem e-shopu.