Bezpečnostní zrcadla

Dopravní a průmyslová zrcadla od DENIOSu pro dokonalý rozhled

Bezpečnostní dopravní a průmyslová zrcadla

Do naší nabídky jsme nově zařadili průmyslová a dopravní zrcadla pro zvýšení bezpečnosti práce např. v podnikových prostorách. Vedle toho bezpečnostní zrcadla také napomáhají k ochraně Vašeho majetku a zboží. V naší nabídce naleznete průmyslová zrcadla pro zvýšení přehlednosti na potenciálně nebezpečných místech uvnitř nebo vně budov, např. ve výrobních halách, skladech či ve venkovních firemních prostorách.

Panoramatická zrcadla umožňují rozšířit zorný úhel i do míst, kam není za normálních okolností dobře vidět a mít tak neustále dostatečný přehled o aktuální situaci. Pomohou tak například včas pracovníka upozornit na blížící se vysokozdvižný vozík a řidiče vozíku zase na přítomnost člověka na trase. Dopravní zrcadla jsou vyrobena z materiálů vysoce odolných vůči povětrnostním vlivům a lze je umístit také ve venkovních prostorách.

V naší nabídce naleznete i hemisférická zrcadla, která díky svému vypouklému tvaru nabízí pohled pro kontrolu až čtyř směrů najednou s pozorovacím úhlem 360°. Jsou vyrobena z akrylového skla a jsou určena pro vnitřní využití. Hemisférická zrcadla s pozorovacím úhlem 360° jsou určena k montáži na strop. K montáži na stěnu jsou vhodná hemisférická zrcadla s pozorovacím úhlem 180° určená ke kontrole 3 směrů.

Celkovou nabídku bezpečnostních zrcadel naleznete na našem e-shopu.