6 výhod skládacích záchytných van

6 hlavních výhod, kterými Vás potěší skládací záchytná vana

Skládací záchytná vana - příklad použití

Přemýšlíte o nákupu skládací záchytné vany a stále se nemůžete rozhodnout? Máme pro Vás 6 hlavních výhod, které s sebou skládací záchytná vana přináší a které Vám pomohou v rozhodování!

 1. Skladnost
 2. Obrovským přínosem skládací záchytné vany je její skladnost. Skládací záchytnou vanu můžete mít stále po ruce a přesto o ni nemusíte klopýtat! Skládací záchytná vana představuje ideální řešení, pokud potřebujete mobilní řešení, které můžete mít stále s sebou pro případ pohotovosti. Ke skládací záchytné vaně lze přiobjednat praktickou přepravní tašku pro pohodlné přemisťování vany z místa na místo. Skládací záchytnou vanu můžete vozit nestále s sebou například v servisním, pohotovostním či vysokozdvižném vozíku.

 3. Bezpečnost
 4. Skládací záchytná vana je konstruována tak, že i přesto, že je skládací, je zcela bezpečná a nepropustí ani kapku zachycené kapaliny.

 5. Tvarovatelnost
 6. Další skvělou a velmi praktickou vlastností skládací záchytné vany od DENIOSu je její tvarovatelnost. Skládací záchytnou vanu lze vytvarovat okolo překážky, jako je například sloup či roh stěny, nebo tvarově přizpůsobit stávajícímu prostoru.

 7. Snadná manipulace
 8. Díky jednoduchému a rychlému složení může být skládací záchytná vana vždy okamžitě připravena k použití jako prevence před nechtěným znečištěním okolí nebezpečnými látkami. Protože je složení této záchytné vany opravdu velmi snadné a rychlé, lze ji použít i v případě již vzniklé havárie pro zmírnění jejích dopadů na okolní prostředí.

 9. Vysoká odolnost
 10. Skládací záchytná vana je odolná vůči topným olejům, naftě, benzínu, hydraulickým olejům a dalším chemickým látkám. Po použití lze snadno skládací záchytnou vanu vyčistit, rozložit a v budoucnu opakovaně použít.

 11. Multifunkčnost
 12. Skládací záchytná vana je ideální pro použití jako prevence vysokých nákladů v případě náhodného úniku nebezpečných látek. Lze však použít také v případě již vzniklé havárie pro zachycení unikajících látek a zmírnění tak následků této havárie. Kromě zachycování nebezpečných látek je vhodná také pro jejich krátkodobé skladování. Například do záchytné vany o objemu 210 litrů lze bez potíží umístit europaletu. Skládací záchytná vana je určena pro kapalné, polotuhé i sypké látky. Lze použít i v rozloženém stavu jako plachta. Speciální konstrukce skládací záchytné vany umožňuje její využití i na těžko přístupných místech.

Skládací záchytná vana od DENIOSu je k dostání se záchytným objemem od 25 l do 1600 l. Celkovou nabídku skládacích záchytných van naleznete na našem eshopu.