Mezinárodní veletrh požární techniky a služeb 2017

Navštivte DENIOS od 31.5. do 3.6.2017 na Mezinárodním veletrhu požární techniky a služeb v Brně

Stánek DENIOS na veletrhu Pyros

Společnost DENIOS se i letos představí na Mezinárodním veletrhu požární a bezpečnostní techniky a služeb PYROS, jehož další ročník proběhne na výstavišti v Brně ve dnech 31.5.-3.6.2017. Naši expozici naleznete v pavilonu F, stánek č. 43.

Navštivte nás na veletrhu a přesvědčte se osobně o vysoké kvalitě našich výrobků pro bezpečné skladování a manipulaci s nebezpečnými látkami!

Budete si moci prohlédnout pojízdnou záchytnou vanu FSR pro 1 sud, podlahovou plošinu pro ochranu větších ploch před nechtěnými úkapy nebezpečných kapalin, praktickou skládací záchytnou vanu, mrazuvzdornou bezpečnostní sprchu MB 250, sorbenty a havarijní sady, topný plášť v Ex provedení a mnoho dalších zajímavých výrobků. Chybět nebude ani bezpečnostní skříň typu G 1201 s nejvyšší třídou požární odolnosti až 90 minut pro skladování hořlavin a jiných nebezpečných látek. Těšit se můžete též na jednu z novinek letošního roku – sudový vozík Secu Comfort pro bezpečnější a pohodlnější manipulaci s Vašimi sudy.

Po celou dobu veletrhu Vám budou k dispozici naši odborníci, kteří Vám ochotně zodpoví Vaše případné dotazy týkající se problematiky skladování nebezpečných látek.

Těšíme se na Vaši návštěvu!