Mezinárodní strojírenský veletrh v Nitře 2017

Navštivte DENIOS od 23.-26.5.2017 na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Nitře

Stánek DENIOS na MSV v Nitře

Již podvanácté se společnost DENIOS představí na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Nitře, který se koná na výstavišti Agrokomplex ve dnech 23. - 26.5.2017. Rádi bychom Vás tímto pozvali k návštěvě naší expozice v pavilonu F, stánek č. 57.

Přijďte se osobně přesvědčit o prvotřídní kvalitě našich výrobků určených pro bezpečné skladování a manipulaci s nebezpečnými látkami!

Můžete se těšit na lakované záchytné vany v několika velikostech, jako např. na oblíbenou záchytnou vanu Basis E či záchytnou vanu Vario Twin. Chybět nebude ani bezpečnostní skříň typu G 1201 s nejvyšší třídou požární odolnosti až 90 minut pro skladování hořlavin a jiných nebezpečných látek, mrazuvzdorná bezpečnostní sprcha MB 250, havarijní sada sorbentů v přepravním vozíku a mnoho dalších zajímavých výrobků.

V neposlední řadě Vám představíme novinku letošního roku – sudovou zdvižku Secu Ex pro bezpečnější a pohodlnější manipulaci s Vašimi sudy.

Po celou dobu veletrhu Vám budou k dispozici naši odborníci, kteří Vám ochotně zodpoví Vaše případné dotazy týkající se problematiky skladování nebezpečných látek.

Těšíme se na Vaši návštěvu!