Praktické školení a trénink "Použití DENSORB v praxi"

Praktické školení a trénink "Použití DENSORB v praxi"
Datum: dle dohody
Místo: u Vás ve firmě
Doba trvání: cca 1,5 hodiny
Cena: Kč 14 000,- bez DPH (v ceně zahrnuta sorpční sada v přepravní tašce)

Co se naučíte?

I při sebevětší opatrnosti může dojít k úniku nebezpečných kapalin do okolí a z malé nehody se může stát velká, pokud nedojde k adekvátnímu a včasnému zásahu při jejím odstraňování. Předejděte vysokým škodám plynoucím z nevhodného zásahu způsobeného nedostatečnou znalostí a naučte své zaměstnance, jak se v takové situaci správně zachovat a jaké zvolit havarijní prostředky, aby byl zásah co nejefektivnější. DENIOS praktické školení a trénink "Použití DENSORB v praxi" napomáhá k zajištění bezpečnosti pro Vaše zaměstnance i v případě vzniku nehody a zároveň optimalizovat Vaše interní řízení rizik.

DENIOS praktické školení a trénink "Použití DENSORB v praxi" poskytne Vašim zaměstnancům dostatečnou sebejistotu k okamžité reakci v případě vzniku nehody bez zbytečného váhání. Naučíte se, jak správně a efektivně manipulovat se sorbenty DENSORB určenými k bezpečnému zachycení a likvidaci vyteklé kapaliny a společně překontrolujeme obsah Vašich stávajících havarijních souprav, zda jsou kompletní, a zároveň také kompatibilitu obsažených sorbentů s kapalinami, pro které jsou určeny. Budeme Vám také nápomocni při přípravě Vašeho havarijního plánu.

Obsah školení (teorie):

  • plán nouzového opatření,
  • zjednodušený plán nouzového opatření,
  • použití havarijních sorpčních sad.

Obsah školení (praxe):

  • správné použití havarijní soupravy sorbentů,
  • obsah DENSORB havarijních souprav,
  • prohlídka míst, na kterých hrozí riziko nehody.

Zároveň získáte:


Kontaktujte nás!

Více informací Vám rádi poskytneme na bezplatné telefonní lince 800 383 313 nebo na e-mailu obchod@denios.cz. Můžete nás též kontaktovat prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Kontaktovat pomocí formuláře >>