Produktové novinky 2021

Bezpečnost v roce 2021 v novém kabátě

Jako vývojář a výrobce promyšlených produktů pro dnešní, ekologicky smýšlející dobu nabízíme stávající i nové produkty a servis, které poskytují dokonalou ochranu lidem i přírodním zdrojům. Objevte řadu novinek ze světa DENIOS právě teď.


DENIOS katalog 2021

Kompletní program pro ochranu životního prostředí a bezpečnost práce

V našem novém katalogu naleznete na více než 700 stránkách v praxi osvědčené produkty, ale také zajímavé novinky z oblasti:

  • skladování nebezpečných látek,
  • manipulace s nebezpečnými látkami,
  • čerpacích nádrží a nádob,
  • bezpečnosti práce,
  • čištění a likvidace,
  • vybavení provozů.

Kromě toho naleznete v katalogu DENIOS také info stránky, na kterých se s Vámi podělíme o naše rozsáhlé know-how a odborné znalosti z oblasti legislativy, představíme Vám praktické tipy pro výběr správného produktu i řádnou údržbu a servis našich produktů. Na nic už nečekejte a začněte s listováním online verze katalogu ještě teď.

Listovat online

DENIOS Katalog 2021

Produktové novinky 2021

Depoty na nebezpečné látky s praktickými roletami

 

Velmi oblíbené depoty na nebezpečné látky PolySafe z vysoce odolného polyethylenu jsou nyní k dodání také s prostorově úspornou roletou. Tato varianta dveří představuje optimální řešení pro umístění do stísněných prostorů a zajišťuje kompaktní skladovací prostor pro sudy a malé nádoby. To Vám poskytne například více prostoru pro vnitřní dopravní trasy.


Záchytné vany pro-line s integrovaným indikátorem naplnění

Únik kapaliny do záchytné vany je nutné bleskurychle odstranit. Nejen proto, že je důležité co nejdříve obnovit zákonem předepsaný záchytný objem, ale také proto, aby se zamezilo možnému uvolňování nebezpečných výparů z uniklé látky. Nové záchytné vany pro-line Vám usnadní provádění optických kontrol: mřížové rošty jsou totiž vybaveny integrovaným indikátorem naplnění. Nachází-li se v záchytné vaně kapalina, zjistíte to pomocí červeného plastového kolíku. Odpadne Vám tak nutnost provádění vizuálních kontrol spojených s otravným odklízením nádob z mřížového roštu, aby jej bylo možné fyzicky nadzvednout a záchytnou vanu zkontrolovat.


Optimalizovaná konstrukce IBC záchytných van – ušetříte 18 % skladovací plochy!

Povinností konstruktéra je navrhnout design a konstrukci záchytné vany tak, aby byla nekompromisně funkční. Proto naši inženýři neustále pracují na optimalizaci našich produktů. Nová generace záchytných van od DENIOSu pro 2 IBC nádrže Vás přesvědčí svou šířkou, která byla zredukovaná o 18 % - to Vám umožní prostorově úspornější skladování nebezpečných látek. Zákonem předepsaný záchytný objem 1.000 litrů je samozřejmě dodržen a IBC nádrž tak může být na záchytnou vanu bez problémů umístěna.