Buďte o krok napřed i v roce 2020 s novinkami od DENIOSu

DENIOS katalog 2020

S naším novým katalogem pro rok 2020 bereme Vaši bezpečnost do svých rukou. Objevte více než 12.000 schválených produktů pro skladování nebezpečných látek, bezpečnost práce a vybavení provozů.

Listovat katalogem online

 

SpillGuard® - revoluce v detekci úniku nebezpečných kapalin

Celosvětově první výstražný systém svého druhu - včas a bezpečně rozpozná únik nebezpečné kapaliny v záchytné vaně a poskytne Vám tak dostatek času na vyřešení situace.

Více informací

katalog 2020

Nový koncept značení plastových záchytných van

Od základu jsme přepracovali koncept značení záchytných van z polyethylenu. Nové zjednodušené značení Vám usnadní orientaci v našem rozsáhlém sortimentu a umožní výběr záchytné vany dle Vašich individuálních požadavků.


Novinky pro manipulaci s nebezpečnými látkamiDepot PolySafe typ D s rozšířenou možností vybavení

V případě, že potřebujete kompaktně skladovat agresivní kapaliny v malých nádobách, lze použít depoty nebezpečných látek z polyethylenu (PE). Náš v praxi osvědčený depot PolySafe typ D je nyní k dodání s praktickým plastovým regálem.

  • Odolný vůči korozi, povětrnostně odolný a stabilní
  • Vysoce odolný vůči např. olejům, kyselinám a louhům
  • Integrovaná záchytná vana
  • Dešťová voda bude odvedena po zadní stěně depotu
  • Integrované nájezdové otvory pro podjetí např. VZV

K produktu

PolySafe depot D

Novinky pro vybavení provozů

Skladovací přihrádky a organizéry

Více pořádku díky organizérům

V dílně je důležité, aby i ty nejmenší dílky měly své jasně definované místo. Možnost komfortního a přehledného uskladnění nabízejí nejrůznější organizéry a úložné boxy. V naší nabídce naleznete velký výběr:


Ekologické čištění dílů čističem bio.x!

Biologický čistič je vhodný na všechny běžné kovy, plasty, lakované a zinkované povrchy. Odstraní oleje, lehké tuky, chladící maziva, prostředky proti korozi a mnoho dalších nečistot.

K produktu

bio.X