Koronavirus a my

Vážení obchodní přátelé,

v posledních několika dnech a týdnech se po celém světě rozšířily zprávy o novém infekčním onemocnění. To, co se zdálo být daleko, se rychle dostalo nejen do Evropy, ale i přímo k nám do České republiky. Pevně věříme, že se Vám i Vašim kolegům daří dobře, a doufáme, že to tak zůstane. 

Téměř běžný provoz:
Abychom se vyvarovali možným rizikům, provedli jsme nezbytná bezpečnostní opatření a naše výroba díky tomu pokračuje aktuálně bez omezení. V současné době nemáme hlášené restrikce ani ze strany většiny našich dodavatelů. Denně prověřujeme aktuální situaci se stavem zboží na skladě a snažíme se optimalizovat dodací lhůty. Vzhledem k transportním a logistickým problémům však může momentálně docházet ke zpoždění dodávek, proto Vás prosíme o schovívavost.

Jsme tu pro Vás:
I nadále jsme plně připraveni zodpovědět Vám jakékoliv dotazy, nejen ohledně stavu Vaší objednávky nebo dodacích termínů. A i přesto, že je v současné době složité navštívit Vás přímo u Vás na místě, jsou naši odborníci připraveni poradit Vám alespoň telefonicky nebo online. Pomocí dlouholetých zkušeností a profesionální analýzy potřeb identifikují Vaše požadavky a nabídnou řešení na míru pro Vás.

Zůstávejte opatrní a držte se.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat. Jsme tu vždy pro Vás.


S přátelskými pozdravy

Ing. Jan Matějka

- jednatel -

Zavolejte nám

Naši specialisté prodeje jsou Vám i nadále plně k dispozici tak, jak jste byli doposud zvyklí.
(po-čt: 7-16 hod, pá 7-15 hod)


Bezplatné odborné poradenství a příjem objednávek:
800 383 313

 

Zavolejte nám

NOVĚ: Chatujte s námi

Samozřejmě jsme tu pro Vás i online. Kontaktovat nás můžete jako obvykle e-mailem nebo prostřednictvím nově vytvořeného chatu.
(po-čt: 7-16 hod, pá 7-15 hod)


E-Mail:
obchod@denios.cz


Chat spustíte jednoduše kliknutím na tlačítko "Chat" v pravém dolním rohu.