• Kompetentní poradenství

  • Kvalita přímo od výrobce

  • Individuální řešení

  • Mezinárodní Know-how

Systémový kontejner typ G - izolovaný

Tepelně izolované sklady

Kontejnerové sklady od DENIOSu obzvláště vynikají svou mnohostranností. V závislosti na situaci a na druhu média může být vyžadováno mrazuvzdorné či tepelně izolované skladování. Tepelná izolace z A nebo B materiálu nabízí efektivní ochranu před energetickými ztrátami a mrazem. V kombinaci s topným systémem lze zajistit vnitřní teplotu vyšší než 5 °C při venkovní teplotě -15 °C. Izolace z nehořlavého A materiálu je vhodná i pro skladování hořlavých kapalin.

Vhodné pro:
Dráždivé látky

Ukázka mrazuvzdorných izolovaných skladů


Proces realizace individuálních projektů

Odborná konzultace
Odborná konzultace
Plánování a projektování
Plánování a projektování
Výroba
Výroba
Předání a uvedení do provozu
Předání a uvedení do provozu
Servis a údržba (na přání)
Servis a údržba (na přání)

DENIOS Katalogy & Brožury

Další podrobnosti k našim individuálním řešením na míru, bližší detaily o našich produktech a rozsáhlém příslušenství naleznete v každoročně vydávaném DENIOS hlavním katalogu, který vychází dvakrát do roka. Kromě toho jsme pro Vás připravili též podrobnější informační materiály zaměřené na tepelnou techniku či sklady na nebezpečné látky. Nahlédněte do naší sekce Ke stažení, kde si můžete všechny tyto informační materiály prolistovat online, stáhnout, popřípadě požádat o zaslání poštou v tištěné podobě.

Přejít do sekce Ke stažení >>

Servis a údržba přímo od výrobce

Klíčové funkce bezpečnostních skříní a skladovacích kontejnerů na nebezpečné látky, jako je spolehlivý chod a bezpečnost, by měly být v rámci protipožární prevence dlouhodobě zachovány. Pravidelná údržba je pro tento účel nezbytná a zároveň je vyžadována zákonem. V rámci zachování dlouhodobé životnosti a správné funkčnosti Vašich bezpečnostních skříní a kontejnerů Vám nabízíme pravidelné každoroční servisní revize produktů, které jste u nás zakoupili.

  • Údržba a servis Vašich skladů a bezpečnostních skříní vyškolenými a certifikovanými servisními techniky,
  • připomenutí termínu příští revize,
  • dodržení právních předpisů prováděním pravidelné kontroly.

Broschüre herunterladen >>

Servis a údržba