• Kompetentní poradenství

  • Kvalita přímo od výrobce

  • Individuální řešení

  • Mezinárodní Know-how

Rototronic

Průmyslové čištění součástek

Čistota součástek a dílů je nejen důležitým znakem kvalitní výroby. Často je dodržování daných požadavků na čistotu podstatnou součástí výrobních procesů. Požadavky na čištění dílů při průmyslové sériové výrobě jsou vždy velmi specifické a k hledání nejvhodnějšího řešení je třeba přistupovat individuálně. Firma PURIMA, patřící do skupiny DENIOS, se specializuje na průmyslové čištění dílů a vyvíjí a vyrábí čistící zařízení pro zákazníky z automobilového, leteckého, dopravního, ale i gumárenského či plastikářského průmyslu. V závislosti na struktuře povrchu, velikosti a požadované míře čistoty součástek vyvíjí individuální systémová řešení pro manuální i automatizovaná čištění.

Technologie vyvinuté dle požadavků

Tak rozmanité jako Vaše požadavky

Výrobní procesy a potřeby jsou tak různorodé jako portfolio od firmy PURIMA. Každé čistící zařízení je založeno na vlastních patentovaných technologiích. Ještě předtím, než je zakázka předána do výroby, provádějí se důkladné laboratorní pokusy a testy čištění, aby bylo možné vyvinout takové řešení, které odpovídá specifickým požadavkům na čistotu, metodu čištění, případně na použití určitých čistících prostředků. Na základě dlouholetých zkušeností při realizaci řady zákaznických projektů vyvinula PURIMA mnoho různorodých řešení.

Rádi Vám poradíme >>


Řešení pro průmyslové čištění

PURIMA je součástí DENIOS skupiny a specializuje se na průmyslové čištění. Již více než 25 let vyvíjí a vyrábí inovativní systémová řešení. Každé zařízení je unikátní a je vyvinuto a vyrobeno na základě požadavků zákazníka.

Zařízení od PURIMY poskytují spolehlivé řešení pro průmyslové čištění řadě spokojených zákazníků především z automobilového, leteckého, dopravního, ale i gumárenského či plastikářského průmyslu po celém světě.

Máte již i Vy vyřešenou otázku efektivního průmyslového čištění?

Hier erfahren Sie mehr >>

Sídlo společnosti PURIMA