Zajistíme vám čistý vzduch

Čistý vzduch na pracovišti rovná se zdraví a spokojený pracovník, spokojený pracovník rovná se bohatá firma. Bohatá proto, že jí stávající pracovníci neutíkají, seč jim síly stačí, a ti potenciální se jí nevyhýbají obloukem.

Staňte se i vy bohatou firmou, my vám v tom rádi pomůžeme!

Stačí jen zvednout telefon, napsat email nebo…
…nás kontaktovat pomocí formuláře!

Napište nám hned teď >>

Digestoř pro čistý vzduch na pracovišti

Zachytávání škodlivin na pracovišti

Efektivní zachycování škodlivých látek na pracovišti je důležitým faktorem pro bezpečnost zaměstnanců. Odvětrávací technologie od DENIOSu jsou určeny pro pracovní prostředí v řemeslné a průmyslové výrobě a nabízí celou řadu využití, např. v podobě pracovních stolů s odvětráváním pro pájení v dílně, jako samostatná odvětrávatelná pracoviště pro laboratoře a farmacii či jako kompletní „house-in-house“ řešení. Zároveň lze odvětrávací technologická řešení DENIOS zcela integrovat do procesního řetězce, jsou ekonomická a aktivně chrání lidské zdraví i životní prostředí.

Rádi Vám poradíme >>

Případové studie z oblasti odvětrávacích technologií

Zajímavé případové studie – nahlédněte pod pokličku našich nedávných projektů!

Do rubriky „Případové studie“ jsme pro Vás zařadili mimo jiné i nejzajímavější projektová řešení z oblasti odvětrávacích technologií. Zde získáte přehled o různorodosti individuálních řešení a vybudujete si povědomí o tom, jak lze jednotlivá DENIOS řešení využít v praxi napříč průmyslovými odvětvími.

Přečtěte si více například o stanici pro míchání barev uprostřed výrobní haly či o řešení pro skladování rozpouštědel při použití odvětrávacích technologií.

Přejít k Případovým studiím >>Servis a údržba přímo od výrobce

Klíčové funkce bezpečnostních skříní a skladovacích kontejnerů na nebezpečné látky, jako je spolehlivý chod a bezpečnost, by měly být v rámci protipožární prevence dlouhodobě zachovány. Pravidelná údržba je pro tento účel nezbytná a zároveň je vyžadována zákonem. V rámci zachování dlouhodobé životnosti a správné funkčnosti Vašich bezpečnostních skříní a kontejnerů Vám nabízíme pravidelné každoroční servisní revize produktů, které jste u nás zakoupili.

  • Údržba a servis Vašich skladů a bezpečnostních skříní vyškolenými a certifikovanými servisními techniky,
  • připomenutí termínu příští revize,
  • dodržení právních předpisů prováděním pravidelné kontroly.

Broschüre herunterladen >>

Servis a údržba