• Individuální řešení

  • Kompetentní poradenství

  • Kvalita přímo od výrobce

  • Mezinárodní Know-how

Kovoobrábění

Kovoobrábění

Obrobky jsou alfou a omegou kovoobráběcího průmyslu, tak jako je výroba forem a nástrojů pro automobilový a strojírenský průmysl. Četné specializované firmy vytváří výrobky pro mezinárodní trhy automobilového, elektrotechnického i stavebního průmyslu. Vrtání, soustružení, frézování, puncování, kování či lisování jsou každodenními dílčími výrobními činnostmi v oblasti kovoobrábění, stejně jako svařování, ohýbání, odlévání, pájení či leptání.

Ve specializovaných firmách se vyrábí například drátěné pletivo, konstrukční prvky, pružiny, spojovací materiál a další. V průběhu výrobních procesů se používá řada nebezpečných látek. Chladící kapalina, barvy, laky, ředidla nebo lepidla – to jsou pouze příklady zdraví ohrožujících látek, před kterými je třeba zaměstnance chránit. To samé platí pro ochranu životního prostředí a vod během skladování a manipulace s těmito látkami.

Proklikněte se přímo k Vašim produktům!

table
info_blue info_green

Nemůžete nalézt Váše odvětví?

pin_blue pin_green

Servis / Údržba

pin_blue pin_green

Výzkum & Vývoj

pin_blue pin_green

Přejímka / Kontrola kvality

pin_blue pin_green

Vnější skladování

pin_blue pin_green

Výroba

pin_blue pin_green

Lakování

pin_blue pin_green

Galvanotechnika


Případové studie

THYSSEN KRUPP Předpisové podlahové záchytné systémy pro sklad 1000 m celková délka podlahových plošin
APO GMBH Sklad a míchací stanice na barvy a laky uvnitř výrobní haly 22 m² užitné plochy 90 minut požární odolnost
HOESCH Skladování tuků a olejů 3 systémové kontejnery jako kombinace řešená na míru pro skladování nebezpečných látek 150 sudů kapacita skladu

Případové studie z oboru kovoobrábění

Pro naše mezinárodní zákazníky z oboru kovoobrábění jsme úspěšně realizovali mnoho zajímavých praktických řešení. Zjistěte více o našich nedávných projektech! V rubrice „Případové studie“ jsme pro Vás připravili studie zajímavých projektů řešených na míru z oblasti skladování a manipulace s nebezpečnými látkami. Získáte bližší povědomí o využití DENIOS individuálních řešení v každodenní praxi.

Přejít k Případovým studiím >>


Individuální řešení na míru

DENIOS Katalogy & Brožury

Další podrobnosti k našim individuálním řešením na míru, bližší detaily o našich produktech a rozsáhlém příslušenství naleznete v každoročně vydávaném DENIOS hlavním katalogu, který vychází dvakrát do roka. Kromě toho jsme pro Vás připravili též podrobnější informační materiály zaměřené na tepelnou techniku či sklady na nebezpečné látky. Nahlédněte do naší sekce Ke stažení, kde si můžete všechny tyto informační materiály prolistovat online, stáhnout, popřípadě požádat o zaslání poštou v tištěné podobě.

Přejít do sekce Ke stažení >>