• Individuální řešení

  • Kompetentní poradenství

  • Kvalita přímo od výrobce

  • Mezinárodní Know-how

Individuální řešení pro Automotive

Automotive

Automobilový průmysl je jedním z nejvýznamnějších průmyslových odvětví a pravidelně podléhá neustálým inovativním trendům. To s sebou nese čím dál větší zodpovědnost za ochranu člověka a životního prostředí. Ochrana životního prostředí nespočívá pouze v nízké spotřebě paliva a v co nejnižším vylučování emisí při provozování vozidla. Již při vývoji a výrobě vozidel je nutné zabezpečit optimální bezpečnost práce, zdraví zaměstnanců a ochranu životního prostředí. Pro dosažení těchto cílů Vám bude DENIOS tím nejspolehlivějším partnerem.

Automobilový průmysl zahrnuje různorodé činnosti, jako např. montáž, servis a opravy, při kterých se používají oleje a separátory nebo každodenní povrchové úpravy, jako je lakování, leštění a broušení. Manipulace s nebezpečnými látkami rovněž patří mezi každodenní činnosti, při kterých je nutné dbát na bezpečnost zaměstnanců. Také v oblasti údržby naleznou produkty DENIOS své uplatnění, jako například zařízení na čištění dílů.

Proklikněte se přímo k Vašim produktům!

table
info_blue info_green

Nemůžete nalézt Váše odvětví?

pin_blue pin_green

Vnější skladování

pin_blue pin_green

Dílna / Autoservis

pin_blue pin_green

Výzkum & Vývoj

pin_blue pin_green

Přejímka / Kontrola kvality

pin_blue pin_green

Výrobní linka

pin_blue pin_green

Lakování


„My v DENIOSu se staráme již dlouhá léta o naše klienty z automobilového průmyslu. Známe proto dokonale Vaše požadavky a dokážeme Vám nabídnout rozsáhlý sortiment produktů, který těmto požadavkům vychází vstříc.„

Radek Zajíc, vedoucí prodeje

 


Případové studie

KIA MOTORS Skladování paliv a tmelů 7 protipožární skladovací kontejnery 90 minut požární odolnost
VEM MOTORS Pochůzný dávkovací a skladovací prostor 2 polomobilní technické bezpečnostní kontejnery 5 násobná výměna vzduchu za hodinu
KTM Sklad pro skladování Li-Ion akumulátorů 7 m² užitná plocha 20 °C celoroční konstantní vnitřní teplota

Případové studie z automobilového průmyslu

Pro naše mezinárodní zákazníky z automobilového průmyslu jsme úspěšně realizovali mnoho zajímavých praktických řešení. Zjistěte více o našich nedávných projektech! V rubrice „Případové studie“ jsme pro Vás shromáždili studie zajímavých individuálních projektů z oblasti skladování a manipulace s nebezpečnými látkami. Získáte bližší povědomí o využití DENIOS individuálních řešení v každodenní praxi.

Přejít k Případovým studiím >>


Individuální řešení na míru

DENIOS Katalogy & Brožury

Další podrobnosti k našim individuálním řešením na míru, bližší detaily o našich produktech a rozsáhlém příslušenství naleznete v každoročně vydávaném DENIOS hlavním katalogu, který vychází dvakrát do roka. Kromě toho jsme pro Vás připravili též podrobnější informační materiály zaměřené na tepelnou techniku či sklady na nebezpečné látky. Nahlédněte do naší sekce Ke stažení, kde si můžete všechny tyto informační materiály prolistovat online, stáhnout, popřípadě požádat o zaslání poštou v tištěné podobě.

Přejít do sekce Ke stažení >>