Věnujte se nerušeně svým zákazníkům. O bezpečnost se postaráme my!

10 důvodů

10 dobrých důvodů, proč právě DENIOS

Používáte ve Vašich provozech nebezpečné látky? Nebo v rámci své činnosti dohlížíte na dodržování bezpečnosti práce? Pak je firma DENIOS kompetentním partnerem právě pro Vás!

1. U nás dostanete vždy kompetentní rady

Naši specialisté, se kterými se můžete poradit, rozebrat podrobněji Vaše požadavky, ale i spolupracovat na rozvoji Vašeho projektu, jsou Vám vždy plně k dispozici.

2. Online nakupování? Samozřejmě!

Internetový obchod DENIOS je zabezpečen pro ochranu Vašich důvěrných údajů.

Náš Online-shop Vám může nabídnout tyto přednosti:

  • zcela pochopitelný a jednoduchý průběh vytváření objednávek,
  • kompletní informace o nákladech, kupní smlouvě, dodávce atd.,
  • ochranu Vašich osobních údajů.

3. Naše výrobky jsou vysoce kvalitní, mají dlouhou životnost a jsou bezpečné při používání

Četné zkoušky, povolení a certifikáty jsou toho důkazem. Na všechny naše výrobky obdržíte minimálně 2 roky záruku, na vybraný sortiment zboží dokonce záruku 5 let.

4. Objednáváte bez rizika

Zaručujeme Vám 30denní právo na vrácení zboží. V případě, že výrobek neodpovídá Vašim představám, můžete nepoškozený produkt bez problému vyměnit, popř. vrátit. Nejste vázáni žádnou minimální hodnotou objednávky.

5. Doprava zdarma na většinu zboží

Doprava zboží a jeho balné je kromě označených položek zdarma. Při objednávkách do 1.000,- CZK bez DPH bude účtováno dopravné ve výši 150,- Kč bez DPH.

6. Nakupujete přímo u specializovaného výrobce

Vývoj, konstrukce i výroba je zcela v našich rukou, neboť jsme přímo výrobci. Naším know-how je Vaše bezpečnost.

7. Jsme stále s Vámi

Jako ekonomicky úspěšný a stabilní podnik Vám zaručujeme budoucnost Vašich investic. Léta po vlastním nákupu výrobku jsme Vám schopni dodat i příslušné náhradní díly a veškeré součásti podléhající opotřebení. Rádi se též postaráme o pravidelnou údržbu produktů zakoupených u naší firmy DENIOS.

8. O výrobcích Vás též proškolíme

Prostřednictvím zaškolení na místě používání výrobku se postaráme o to, aby Vaši zaměstnanci byli připraveni zacházet bezpečně s nebezpečnými látkami. Zvláštní důraz klademe v této souvislosti na naše "experimentální přednášky".

9. Kvalita na prvním místě

Reference ze všech odvětví a od společností všech velikostí, ať již firem místních či mezinárodních, soukromých či státních, jsou důkazem vysoké kvality výrobků DENIOS.

10. S námi jste vždy "v obraze"

Informujeme Vás vždy o nových, popř. změněných zákonných předpisech a ustanoveních. Využijte proto předností našeho internetového obchodu a objednávejte rychle a jednoduše.